Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben a Kyncs Kft-nél...

Győrben a Kyncs Kft-nél mennyibe kerül a 4d ultrahang 2012-től? Mennyi idövel elötte kell bejelentkezni? Csekket ide is a védönötöl kell kérni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt nem tudom drágább lett e nekünk tavaly ha jól emlékszem 10 v.11e Ft volt plusz a fotó amennyit kérsz, de azt nem tudom mennyi mert ajándékba kaptunk egyet, mivel 36.héten még nem tudtuk a nemét és a szonográfus azt mondta ha meg tudja mondani ajándékba lesz róla a kép. Nekem kb 2-3 nap múlva már tudtak időpontot adni és szombaton is vannak. Amúgy a legjobb Győrben nem érdemes máshova menni nem drágább mint máshol.
2012. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kórházban a legjobb. Nagyon jó szonográfus van ott, lelkiismeretes, kedves, nagyon jó szakember. Most nem reklámozom a hölgy nevét, de én megint oda megyek, mert újra babát várok. Ott 2 éves volt 10 ezer, plussz 500 egy kép. Addig néztek, míg meg nem mutatta a drágám, hogy kiscsaj. :)
2012. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kórházban 15000 Ft lett a 4d ultrahang, januártól a kép az alighanem maradt 500 Ft.
2012. jan. 5. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
500 ft egy kép!és kb a 20 héten kell bejeltkezni ha a 24 héten szeretnétek megnézni! de én is a kórházba nézetem majd meg!mert azt mondják ott jobb!:)
2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok a kyncsben van az ország egyik legjobb legmodernebb gépe. A kórházi se rossz a György ultrahang rendelő botrány semmi szakértelem oda nem kell menni. És a kyncsben szintén a kórházi szonográfus nő van
2012. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, melyik hölgy van ott?
2012. jan. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsi Máriával futottam össze egyszer, de nekem most a genetikai uh a 12 heteset, egy nagyon kedves fiatal úr csinálta:) most is meg mutatta hogy milyen 4d be a pici, oylan volt mint egy kis ufo!
2012. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én csak úgy ismerem hogy Maca:) szerintem a telt rövid vörös hajú. Ő van a kórházban is azt mondta, hogy a kyncsben sokkal jobban szeret uh-zni mert sokkal szebb. A genetikai uh-t meg doki kell csinálja,nekem a Nagy Sándor csinálta, ahhoz nem elég a szonográfus de a babamozihoz igen, amit kell ilyenkor tudni ő is el fogja mondani. A kórházi 18 hetes uh-ra is ha észrevettétek mindig sokkal később lehet bekerülni mint egyéb uh-kra sorszámmal is, mert azt csak doki csinálhatja és nem mindig van épp bent orvos is.
2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vagyis nem szerintem hanem biztosan a telt rövid vörös hajú:)
2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen! Akkor Ő az én emberem!! Nagyon szeretem Macát, megyek is hozzá jövő héten a kórházban! Ő a legjobb szonográfus!!!
2012. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!