Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+1hetesen az ultrahangon...

11+1hetesen az ultrahangon megtudja már mondani a dokibácsi hogy kislány e vagy kisfiu?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
nem, majd csak később. kb. a 18 hét környékén.
2009. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11+3 hetesen mondta meg a dokim a kétpetéjű ikreim nemét, amit a 12. heti genetikai uh-n egy másik doki meg is erősített.


Boldog babavárást!

2009. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem 14 hesen mondták 4dn, hogy fiú.

és a 20 heti uh-n is mondták az első percben szétrakott lábbal mutogatta mi van neki:)

Ne izgulj hamar kiderül, én is türelmetlen voltam:)

DE repül az idő.........Türelem Rózsát terem::)

2009. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm 13 hetesen tudta, hogy fia lesz, az én pici lányom a 28. hétig takargatta magát. Attól függ, hogy hogy fekszik a babó. :-) Boldog babavárást!


7 hetes kislány anyukája

2009. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb.enyyi idősen mondták,h kisfiú.A 20.héten kiderült,h kislány,azóta is az. Pár hét és kiderül. Én mégegyszer nem élném bele magam.

37hetes

2009. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a 10. héttől már egy sasszemű doki láthatja, de nem szoktak ilyenkor még nemet mondani, mert nagy a téves diagnózis esélye. Én a 16. héten tudtam meg, 4D-n. Akkor már egyértelmű volt nekem is:-)Első babás vagyok.

Amúgy a szomszédomnak van 3 kisfia, s most összejött egy 4., bevállalták, s végig azt mondták, hogy kislány. Most 35 hetes és csak most volt 4D-n, kiderült, ez is fiú lesz.

Már sok olyan kérdés volt, eltalálták-e a nemet, és nagyon megoszlanak a vélemények.

Szerintem, ha mondanak is valamit, ne éld bele magad még túlzottan!

2009. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!