Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már betöltöttem a 40....

Ha már betöltöttem a 40. hetet, mi "szükséges" ahhoz, hogy megindítsák a szülést?

Figyelt kérdés
mert nagyon nem szeretném túlhordani
2012. jan. 9. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kórházanként változó, meddig engedik túlhordani, max 1 hét úgy tudom.


Vannak praktikák, pl szex...

2012. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Virag Timea válasza:
nekem terhessegi cukrom volt, de igy is csak 41+1 napnal inditottak
2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42 hét
2012. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért nem szeretnéd túlhordani? élvezzétek ezt a pár szabad estét a pároddal. Nincs is ennél jobb. Amúgy tényleg kórháza válogatja, a betöltött 42. a Szent Imrébe. Ne akard, hogy hamar indítsák, az nem jót jelent: rossz szívhang, stb..
2012. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Nekem gerincbajom van, szerintetek ez indok lehet megindításra mielőbb ha túl találnám hordani?
2012. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok. és ráadásul egy indított szülés általában elhúzódó, és sokszor végződik császárral, fájásgyengeség miatt, és egyéb okok miatt. ezt akarod? vagy inkább kivárod, amíg a baba jelez, hogy ki akar jönni?

A gerincsérv lehet indok, de erre itt mi nem tudjuk a választ, attól is függ milyen a sérv. ezt a dokidtól kérdezd.

2012. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sérv. Le van törve a farkcsontom, és nincs visszaforrva, lötyög a fenekem tetején. A fájdalomra már megkaptam a megoldást, de nem tudom szülésnél mennyire zavar be. Ő sem tudja, mert nem tudnak kivizsgálni most, 26. hétben...
2012. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!