Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hang nélkül szülni?

Lehet hang nélkül szülni?

Figyelt kérdés
Mindenhol úgy mutatják be a szüléseket, hogy a nők üvöltenek, de nyugtassatok meg, hogy lehet ezt másképpen is csinálni!
2012. jan. 9. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is hang nélkül, de nem kell üvöltve. Én csak fújtattam, és nyögtem kicsit. :)
2012. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Annyira aranyos kerdes, olyan jot nevettem. En az elsot teljesen csendben szultem, de az utolso ket orara edat kotottek be ( nem en kertem, ok mondtak, h jobb lesz a koraszules miatt ). Most nem akarok edat, mert az eloo utan borzalmas fejfajasom volt. Viszont igy kicsit felek a szulestol. En is gondolkoztam, h vajon milyen tudatallpotba lehet kerulni, el lehet e kerulni a kiabalast. Nemreg szult egy kedves ismerosom, es mondta, h vajudas utan amikor kisertek be a szuloszobaba, ugy uvoltott egy no, h az egesz korhaz viszhangzott. O meg ettol annyira rosszul lett, h 3 vesetalat hanyt tele.


Remelem, h lehet kiabalas nelkul szulni.

2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nekem nem volt erőm kiabálni, bár szívesen üvöltöttem volna, annyira fájt, de csak sírtam és próbáltam "túlélni"
2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet.

Nekem pl konkrétan hang akkor jött ki amikor már a végén nyomni kellett, és annyira de annyira nyomtam (és még az sem volt elég), hogy afféle morgó hang kicsúszott.

2012. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, sőt igazából ajánlatos is, mert a kiabálás erőt vesz el. Nekem nyögni alig volt erőm. Kettőt szültem, de "csak" fújtattam és max nyögtem egy kicsit hozzá.

Láttam olyat aki kiabált szülés közben, de ő sem olyan volt, mint a filmekben :) Úgy szerintem nem lehet szülni :D

2012. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A férjem szerint én belül ordítoztam. :)

A filmbéli nők erős túlzással sz

2012. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én május közepén fogok szülni. Első baba lesz, de gondolom ez kiderül a kérdésből:)

Én nem szeretném ha a kisfiam az üvöltözésemet hallaná, mikor megszületik. Mit fog gondolni szegény, hová kerül :)

Nálunk nem nagyon szoktak adni fájdalomcsillapítót, és igazából nem is szeretnék.

2012. jan. 9. 20:03
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, félrenyomtam...

Na, a filmbéli nők szülései erősen el vannak túlozva, mint ahogy az is, hogy egy rózsaszín vagy kék takaróba bugyolált takaros csomag csusszan ki. :)

Én inkább nyögdécseltem, de nem ordenáré módon.

A szülést mindenki máshogy éli meg, van aki hangosabb, kiadja, van, akinek az ad erőt, hogy befelé koncentrál.

2012. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Gondolom ez alkattól is függ, meg a szitutól is. Anyukám mesélte, hogy ő sírt, aztán mikor kiabált volna, akkor a szülésznő betömte a száját (komolyan!). A húgommal meg "csendben volt" magától is. Nyögött, sóhajtozott, de nem kiabált.
2012. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem ordibáltam,nem kiabáltam,csendben szültem.nem akartam az erőmet ordibálásra fecsérelni
2012. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!