Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosi vizsgálat meg tudja...

Orvosi vizsgálat meg tudja állapítani, hogy a terhesség abortusszal vagy vetéléssel szakadt meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet csak én nem értem a kérdést, de............... ha abortusszal akkor csak ott voltál te is meg az orvos is. Vagy nem????
2012. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annyit lát, hogy extrém vékony a nyálkahártya. Az lehet művi vetélés és menstruáció után is. De nem értem, az abortusz tényét orvos elől minek titkolni?! Ha meg ott volt, ő csinálta, akkor tud róla. Én vagyok hülye?!
2012. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Remélem ilyen illegális abortuszon nem gondolkozol vagy valami. :S
2012. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az abortuszt nem orvos végzi,hanem valami kuruzsló,és rosszul leszel utána,akkor az orvos megtudja állapítani az illegális abortuszt. Komolyan megbüntetnek érte téged és azt is aki csinálta,sőt bele is halhatsz,vagy ki kell venni a méhedet.

Ez nem gyerekjáték.

2012. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Lehet a barátjának nem akarja megmondani az abortuszt, és azért kérdezi, hogyha a pasija ellenőrizteti akarja, akkor kiderül-e?!

Ezt csak azért írtam le, mert a kérdező nem válaszolt, ez spekuláció!!!!!!

2012. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátja miatt kérdezi és olyan "jó" kapcsolatuk van, hogy nem tudják megbeszélni, akkor nincs miért együtt lenni vele
2012. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ha a vetélés utazás után, külföldön történt a 20. héten, akkor a magyar családvédelemnek kell-e valamilyen papírt bemutatni, hogy nem illegál lett a baba elvetetve, hanem elment. Ilyen papír hiányában pedig van-e olyan orvosi vizsgálat utólag, ami ezt igazolja. Meg ilyenek...
2012. jan. 9. 22:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál nyilván külföldön is zárójelentést, ez szerintem elég bizonyíték. Gondolom kórházban szülted meg a halott magzatot. Onnan biztos van valami papír.

Nagyon sajnálom ami történt.

2012. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi jelentést illik elvinni a nőgyógyászodhoz, aki bejegyzi a vetélést.
2012. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Illik, vagy kell? Mi van akkor, ha a zarójelentés egy arab taxiban maradt a nagy fejetlenségben, és a körülmények miatt a pótlása is kb lehetetlen? Ilyenkor kell valahogy igazolni a vetélést? És van ilyen orvosi vizsgálat ami megállapítja?
2012. jan. 10. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!