Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen popsikrémet vittetek a...

Milyen popsikrémet vittetek a kórházba a gyereknek? És magatoknak betétet?

Figyelt kérdés
Nekem a védőnő azt ajánlotta vigyek bephanten pluszt,mert az nem csak a popsira jó,hanem a mellre is ha kisebesedik.De én olvastam a neten a tájékoztatóját és ott csak a sima bephantennál írja a babapopsit,a másiknál meg csak a mellre.A betétre a védőnőm azt mondta jó a sima éjszakai always is.
2009. máj. 25. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én eleinte Sudokrémet használtam a babámnál. magamnak a Bephaten bejött a mellemre. a DM-ben vettem betétet, elég jó volt, bár nekem nem volt annyira durva a vérzésem, mint amire számítottam.
2009. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Sudocremet használtam a nagylányom popsijára, most is azt fogok bevinni akórházba ha megszületik a hugica. A mellemre Garmastant vettem, az is bevált már egyszer.

A betétet sem bonyolítottam túl, éjszakait vettem. Úgyis igyekszem sűrűn cserélni, és a meleg miatt akár 3-4szer is zuhanyzok egy nap.


Könnyű szülést és boldog babázást kívánok!


40 hetes kismama

2009. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és nektek is boldog babavárást.
2009. máj. 25. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor én szültem szinte mindenki sima Bepanthen-t használt a mellére és az nagyon jó a babaposira is. Itta nyíregyházi kórházban volt popsikrém a babás szobában, gyógyszertári, de jó volt. Én betétet: Tena Lady extra-t vittem és meg kell mondanom, hogy jól tettem, mert bevált, nagyon véreztem, pedig sűrűn cseréltem, sokat zuhanyoztam. A szülés után a szülésznő is ilyet adott. Egy pár nap múlva már én is az éjszakai Always-t használtam.

2009. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!