Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja voltam a 12. heti...

Pár napja voltam a 12. heti uh-n, a nyaki tarkóredő rendben volt 1,9 viszont azt nem mondta, hogy mi a helyzet az orrcsonttal. Volt már másnak is hogy nem említették és mégis rendben volt minden?

Figyelt kérdés
Ez eddig eszembe sem jutott, lehet hogy nem is látta azért nem mondta? Uh után mentem integrált teszthez vérvételre és ott se kérdezte senki, hogy miért nincs az orrcsontról írva semmi a leletemre.
2009. máj. 25. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyan igy volt. Nem is emlitette hogy lemerte volna. Aztan mikor hazaertem akkor jutott eszembe hogy hat azt nem is merte le. Felhivtam (mert ideges lettem) erre azt mondta hogy , nem szolt rola mert minden a legnagyobb rendben van. Ha gond lett volna ugyis szolt volna es nyugodjak meg! Szoval ne felj. Ez egy alapveto vizsgalat es tuti megcsinalta a doki, csak mivel nem volt gond igy nem emlitette :D
2009. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 20 hetesen nem is látszott, mert nem mutatta a kis pofiját, ezért visszahívtak kontrollra. Szerintem ne idegeskedj, mert ha baj lenne, akkor téged is biztos visszahívtak volna.

Boldog pocakos napokat!

2009. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem szóltak ezért rákérdeztem és azt mondta a szonográfus,hogy az orrcsont annyira relatív dolog,mert hogy sokféle lehet a piszétől a nagyig,hogy erre annyira nem feketetnek hangsúlyt,a többi adat a mérvadó.
2009. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem tettek említést róla annak idején és én is idegeskedtem miatta. Semmi baj nincs, egészséges babám született. Már 3 hós nagylány.:-)
2009. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!