Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KInek hányszor volt hüvelyfert...

KInek hányszor volt hüvelyfertőzés, gyulladás, folyása terhesség alatt? Mivel kezelték és hány hetesen voltak?

Figyelt kérdés
Nekem 23 hetesen volt Klion kúpot meg Ospamoxot kaptam. Most nincs jó hüvelyflórám sem és a doki azt mondta csak terhesség után lehet kezelni. Most hétfőn voltam nála, irritáló érzésem van nem nagy de érzem, már folyásom nincs és megszűntek a keményedések. Minden percben aggódok. üdv 26hkm
2012. jan. 13. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonloan avgyok mint te. Nekem is volt mar valami gramm pozitiv coccus fertozesem, azt kezeltek mar, elmult a folyas, utana egy darabig jo volt. Utana lett gomba, de meg nem volt panasz, csak a kenetbol lattak. Aztan 3.szor meg ott volt a gomba, de a vegyes bakteriumok is kicsit emelkedettek voltak. Erre mar nem adtak semmit, illetve a gombara kaptam, mert elkezdtem viszketni. Elhazsnaltam a kupokat, de a viszketes, irritacio maradt.Mar idegbeteg vagyok, es arra gondolok, mi van ha megint a bacik vacakolnak, mert ugye az a veszelyes es nem a gomba. Most fogok 1 doboz ghynophilus huvelytablettat elhasznalni, hatha az egy kicsit rendbetesz. Nalam is nagyon felborult a normal huvelyflora.


30 hetes kismama

2012. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

POntosan most hívtam a férjemet hogy hozzon ilyen kúpot :D

A dokim azt mondta hogy ne használjak semmilyen intim mosakodót meg krémeket de ezt még kipróbálom mert már én is idegbeteg vagyok. Remélem segít mindkettőnknek!

2012. jan. 13. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez artani biztossn nem fog, es terhesen is lehet hasznalni. 1 hetig hasznaltam valami kupot a coccus fertozes miatt, utana rogton ezt a lactobacilusosat. Utana nemsokkal volt kenetvetel, es tokeletes volt, normal flora. Szoval szerintem hasznal.
2012. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem most szombaton a kúp felhelyezése utáni napon narancssárga folyás jelentkezett. Para stb, de nem tudják mi volt az ok azóta semmi bajom hétfőn voltam a kórházban. Normál hüvelyfolyás stb, még azt sem hitte el a doki hogy irritáló érzésem van annyira rendbe vagyok. Na?
2012. jan. 18. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a narancssarga folyas a kuptol volt, az folyt ki. Ezt mondtad a dokinak? Marmint, h hasznalsz kupot? Ranazesre mondta, h normal huvelyflora, vagy csinalt kenetet? Mert ha ranezesre, akkor nagyon bator. Nekem volt olyan, h csak nagyvecezes utan a vecepapiron volt minimalis valadek, nem is viszkettem. Kertem tenyesztes, es olyan baci volt, ami okozhat koraszulest, vetelest. Jobb tobbszor csinalni tenyesztes, mert hetrol hetre mas baci, gomba tud elszaporodni.

En is hasznalom a ghyhophilust, a gomba elleni kupk utan kezdtem, de meg egyelore megvan az irritacio, sajnos.

Te abbahagytad?

2012. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem csinált kenetet pedig azért mentem, már másodszor nem csinált hiába mondom. 4hete vett de csak natív kenetet mikor kliont is használtam. Semmi baci még jó se volt benne. Én nem tudok mit tenni vele ha nem akarnak venni kenetet nem fognak, azt mondják veszélyes. Lehet a kúptól volt a narancssárga izé? Azóta abba hagytam már semmit nem merek feltenni. meg csinálni. Jövőhét után megyek magánba majd rákérdezek a kenetre vagy kiharcolom vagy nem tudom már elegem van az összes orvosból, kórházból stb.

Ma a naggyal voltunk a pulmonológián és közölték velem hogy nem jó a beutaló és ha jót akarok akkor a magánba menjek legközelebb. Még álló hely se volt annyian voltak. A férjem meg kikérte magát a melóhelyről potyára. MIndenhol csak tejel az ember ezek az orvosok meg szarnak ránk...

2012. jan. 18. 12:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak mondom, hogy a kúptól volt a narancssárga izé, de miért nem írják rá????????
2012. jan. 19. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Megertelek, h elszomorit ez a helyzet, marmint, h nem csinalnak kenetet es csak ranezesre mondjak, h normalis folyas. Nekem sem csinaltak az utobbi idoben, es engem is elkeserit. Kulfoldon elek, utoljara terhesgondozason 27 hetesen voltam, mondtam a folyast, es nekem is ranezesre mondtak, h nem fertozes, ne izguljak. Amugy sokat kell jarni a hazi orvsohoz itt, kenetet is vehet, rakszurest is o csinalja. Utoljara amikor o vett kenetet, az jott ki, h kicsit tobb vegyes bakteriumu flora, es gomba. De ez reg volt, es szerintem mar senki nem fogja nekem ezt ellenorizni, csaladi dokit hivtam, mondta, h hasznaljam a tejsavas kupokat, es szerinte nincs baj, nyugodjak meg. Kicsit beleuntam, mert egyik helyen meg sem nezik, a csaladi meg mar csak ugy telefonon utasit, es nem mondja, h nezzuk ujra, pedig emlitettem, h jo lenne.

En meg hasznalom a kupot, van egy kis folyasom, de szerintem a kuptol,mert talan irja is a tajekozatton, h hasznaljunk betetet, gondolom emiatt. Neked sem lehetett mastol a narancssarga folyas, foleg mert abbahagytad a kupot, es a folyas is megszunt.

Nalad van meg irritaciO? Nalam igen, bar nem mindig, ez is oylan furcsa. Van, h 1 egesz napot nem erzem, aztan kezdodoik elolrol.

2012. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
POntosan így vagyok egyik nap semmi másnap már van irritáció. A folyás is a kúptól van én most fogom használni néhány napig hátha jó lesz mert mikor egy nap használtam reggel este utána jó volt. De én már annyira parázok, hogy csak erre bírok figyelni. Nem tudom miért olyan nagy dolog ha leveszik a kenetet.
2012. jan. 19. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!