Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket kell első körben a...

Miket kell első körben a babának beszerezni? Kiságyat, ruhákat kapok. Ilyesmikre gondoltam, mint légzésfigyelő, stb. És hol?

Figyelt kérdés
Teljesen amatőr vagyok, bár tudom, még ráérek a vásárlással, 18 hetes vagyok. Segítsetek!
2009. máj. 25. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Mi légzésfigyelőt nem vettük egy szobába vagyunk a babával

Mellszívót se vettem szerintem felesleges kézzel fejek és az sokkal jobb

Mérleget se vettünk mert csak idegesíti magát vele az ember

Nah a babakocsi hát az nem könnyű menet milyen legyen mennyiért stb stb azt már nézegetheted mert az hosszadalmas mi úgy csináltuk hogy először a drágábbakat vettük meg majd ami olcsóbb hogy a szülés közeledtével azért ne legyen nagyobb kiadás

2009. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem apróságokkal kezdd, mint pl. textilpelus, cumisüveg, fürdőlepedő, ágynemű, kiskád, ilyesmi. 18 hetesen még van energiád arra, hogy először feltérképezd a boltokat a lakóhelyeden, hogy hol mit mennyiért kapsz meg. Különböző bababoltok, Rossmann, DM, piac, stb.

Én úgy csináltam annak idején, hogy szépen összeírtam, hogy mi kell (netes lista, védőnő), ezek mennyibe kerülnek, hogy lesz pénzünk megvenni és szépen beosztva vásároltam. Van, amit csak a szülés után veszünk majd meg (mellszívó, pihenőszék, ha egyáltalán szükség lesz rá, feleslegesen nem költöttünk)

A ruhákat is elkérheted és szépen átválogatod, hogy mi van, mi kell még...mi is sok ruhát kaptunk, de volt, ami még hiányzott, azokat turiból összeválogattam.

Sietned nem kell, így biztos ügyesen mindent meg tudsz majd szerezni, jó áron.

Nagyon izgalmas és üdítő dolog a babacuccok beszerzése, élvezd ki!

38 hetes km.

2009. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz de mi sok mindent itt szereztünk be:

[link]

a légzésfigyelőt csak ajánlani tudom hiába van veletek a baba sokkal nyugodtabb leszel,tapasztalat! írj 1 listát,amit én első körben vettem:textil pelus 10db,új ruci amibe hazahoztuk,fürdőkád,baba olló,orrszívó mellszívó,pelenka 3-6kg popsitörlő a kiságyba ágynemű +fejvédő. más most hirtelen nem jut eszembe ,mi is sok mindent kaptunk ezért nem kellet sokat vásárolni!igazán szép hetek várnak rád.

Boldog babavárást!

2009. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!