Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok....

16 hetes kismama vagyok. Tegnap voltunk ultrahangon és azt írták a kis könyvembe hogy a baba fekvése MVF? De nekem nem mondott semmit a doki.

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
medencevégű fekvés. Ennyi idősen ez teljesen normális, a babák kb. 70%-a így fekszik.
2012. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen mindegy, hogy fekszik, bármit is ír oda. Csak majd odébb fog befordulni, van akinek igencsak a végefele :) utolsó 2-3 hétben, extrém esetekben még később.
2012. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem attól félek,hogy hogyan fekszik hanem,hogy szeretném tudni kislány vagy kisfiú és tegnap még nem tudta megmondani és utána ezt írták be és nem értettem.
2012. jan. 17. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Elözö babámnál a 22 héten se tudták megmondani, hogy kislány, 23 héten sajnos megtudtuk a születésénél.7 honapra rá sikerőlt összehoznunk.

Mi most a 13 héten voltunk az Istenhegyi Géndiagnosztika Központban egyesitett szürésen. Nagyon szépen megmutatta az ultrahangon magát, hogy kislány. Sajnos megint azok az előjelek jelentkeztek mint az előző terhességnél igy most hétfőn elmentem a magándokimhoz (mostmár fogadtunk, előzőnél nem volt), ő is mondta, hogy mozgékony kislány, de továbbra is fekvésre vagyok itélve, mert még mindig nem tapadt meg. Tegnap már apja is érezte, hogy mozog.

Egyébként a baba dőönti el, hogy megmutatja e magát és mikor. Ismerek olyat akinek csak a születése előtt 3 héttel mutatta meg. De mindegy is mi lesz, csak egészséges legyen. Jo babavárást!

2012. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!