Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok most...

37 hetes kismama vagyok most milyen gyakran kell terhesgondozásra járni és milyen vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

én ugyan még csak 23 hetes vagyok és fogadott dokim van, de azt mondta a 36.héttől hetente kell mennem.

további szép heteket

2008. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Innentől hetente NST-re kell menni a kórházba a 40. hétig, akkortól viszont kétnaponta. Nekem ezt mondta az orvosom, nekem péntekre van NST-re időpontom. 37 hetes kismama
2008. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hetente van NST vizsgálat, nálunk a 38. héten uh is volt (a baba fekvését ellenőrízték), ha saját orvosod van, biztos kell menned méhszájellenőrzésre hozzá, ill. ha lesz idő, a szülés előtt előtt közvetlen még egy uh. Terhesgondozóba én már nem mentem (mármint a védőnőkhöz).
2008. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem hetente nst-re kell mennem, ma volt az első. Hétfőn teljes labor ehomi, délután uh.Szerda ismét nst.Egyenlőre minden rendbe, fájások még nincsenek az nst szerint,csak a méh már 1 újnyival lejebb van, de még teljesen zárt.Babóm mozog rendesen, és a szív verése tökéletes.37hetes kismama
2008. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!