Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes kismama vagyok....

10hetes kismama vagyok. Tegnap óta szurkál a hasam alja, nem vészes, de azért kellemetlen. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor nyúlnak a méh tartóizmai is, lehet pl ez. ha csak néha beleszúr mint egy pici görcs, akkor próbálj magneb6-ot szedni, napi 2-3 x 1 db és fekvés. De ha erős görcs, halvány-erős vérzés, stb akkor irány a doki. Nem fáztál fel?
2012. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy felfáztam,nem csip a vizelet,nincs folyásom,csak szurkál bal oldalon az alhasam.Nem tudom mi lehet ez.
2012. jan. 20. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus kora terhességi tünet. Minden rendben.

"Bajra" akkor kell gondolni, ha görcs vagy vérzés van, vagy Neked magas lázad. Legalábbis az én dokim szerint minden más "ráér" a következő vizitig.

Amúgy 3-at várom, és a hasszúrka az elején tényleg teljesen normális.

Gratulálok a babához!

2012. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Hát igen...ilyenkor szerintem mindenen aggódik a kismama.Hát remélem hogy nincs semmi gond.
2012. jan. 20. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na erről gyorsan szokj le, ha nem akarsz 9 hónapot végigparázni! :o)

Abból kell kiindulni, hogy a terhességnek vannak tünetei, ezért is "más-állapot", és a legtöbb olyan, ami kellemetlen, de nem jár eszetlen nagy fájdalommal, vagy ilyesmi. El kel fogadni, hogy ez idő alatt az ember nem a "régi", hanem valami új, és hogy sokkal-sokkal-sokkal több a problémamentes terhesség, mint amikor valami gond van, csak a problémamentesekről nem cikkez senki...

A természet jól kitalálta a dolgokat, úgyhogy bízz azok működésében!

Hiszen azon se aggódsz, hogy mi van, ha leáll a szívem, mert nem áll az le csak úgy. 70-90 évet szoktak bírni... :o) A terhesség is egy olyan természetes folyamat, mint hogy ver a szíved. Csak ez most kezdődött el...


Szép várandósságot!

2012. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó (előttem szóló) válaszolónak én is ezennel megköszönöm!! Hasonlóan parázós vagyok, és teljesen igazad van!!! Tök jó!! Nyugalom és boldogság van!! :)
2012. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!Majd megpróbálok nem aggódni.De hát igazad van,nincs semmi probléma!
2012. jan. 20. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
És, meglett a bébi?
2021. márc. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!