Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.1-es tarkóredő nagyon gáz?...

3.1-es tarkóredő nagyon gáz? Született valakinek ilyen eredménnyel egészséges babája?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos azt mondta, hogy a 3 fölöttit tovább kell vizsgálni, ami nem azt jelenti, hogy minden képpen baj van, hanem csk azt, hogy nagyobb eséllyel van baj, mint 3-ig.

Született embereknek ettől nagyobb mért eredménnyel is egészséges babája, bőven van rá esélyed.

Az orvosod biztos mindent alaposan átbeszél veled, kérdezz tőle ami csak eszedbe jut, illetve írj le mindent amit kérdezni szeretnél, nehogy elfelejts valamit. Ha nem bízol az orvosban, vagy nem kielégytő amit mond, keress másik orvost.


Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, tényleg van rá esélyed, de minél előbb beszélj az orvossal (legyél nyugodtan törtető és akaratos időpont és válaszok tekintetében, a babád és a ti életetekről van szó.


37 hetes gömbi

2009. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Rendi vagy! Hála égnek nem nálam van a baj!!! HAnem sógornőnek :(! Nekem minden ok:)! Én is babás vagyok de már 7 hónapos:)! Mennek tovább amúgy!
2009. máj. 27. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt az oldalt találtam.Szerintem ne keseredj el mert lessz még másik ultrahang és ott van még az AFP.Ha az jó akkor minden ok! Nyugi!!Szurkolok!


20 hetes ikres kismama

2009. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a sógornődékkel?
2010. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi kérdésed:)n egészséges fiúk született aki már 11hós lesz pár nap múlva:))!
2010. szept. 29. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia kerdezo, es mostansag mivan a kisfiuval? Minden rendben vele, azepen fejlodik??

Koszonom a valaszt, nalunk most epp aktualis, 3.3 lett es probalok informalodni az esetleges kovetkezmenyekrol, cvs-en voltunk, mar csak az eredmenyt varjuk.

Koszonom szepen

2013. szept. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!