Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy evvel ezelott voltam...

Egy evvel ezelott voltam dokinal, akkor mondta, hogy van egy kicsi mehszajsebem, es hogy szuljek minnel hamarabb! Es most vegre babas vagyok?

Figyelt kérdés
Na most terhes vagyok 9 hetes,de meg nem voltam orvosnal ,mert kulfoldon elek!Csak uh-on.12 hetesen akarok hazamenni vizsgalatra,nem lesz keso?Hiszen 1 evvel ezelott volt rakszuresem,es a mehszajseb nem lesz baj a terhesseg alatt,vagy a babara?de azt mondta nem veszes de felek.Mi az a mehszajseb egyaltalan?Volt mar valakinak ilyen?Az elmulik magatol mint a ciszta?
2009. máj. 28. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szia ne idegeskedj!!! Nekem akkor derült ki,hogy méhszájsebem van mikor elmentem az orvoshoz hogy babát várok kb. 6 hetesen,azóta sincs semmi baj.Ha meg nagyon csúnya a méhszaájseb akkor megműtik, szülés után ,de ha így lenne nem lettél volna terhes,és én se. Meg sok nőnek a terhesség alatt jön ki. Ne izgulj.boldog babavárást!!!! 23heteske
2009. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam,koszonom szepen!
2009. máj. 28. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem se aggódj, nekem is van, ráadásul nem is kicsi, nekem is akkor derült ki amikor megállapították a terhességemet. A doki azt mondta, semmi gond nem lesz vele, majd a szülés után "rendbetesszük".
2009. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, nekem is évekig volt méhszájsebem, amit nem kellett kezelni.

Utána szültem, a seb nem okozott problémát.

Most ismét babát várok, sebbel:)


Nekem atz mondta a doki, hogy igazából egyfajta hámsérülés a seb, és még ők sem tudják mi okozza,de rengeteg nőnek van. Panaszt nem okoz.

2009. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!