Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eleve fejfájós típus vagyok....

Eleve fejfájós típus vagyok. Ha teherbe esek majd akkor is lehet fejfájás a terhesség alatt? Lehet hogy még több mint eddig? Mert hormonális változásokon megy át akkor az ember. Egy hónappal a szülés után már "munkaképes". Nem fáj akkor már semmi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fejfájós vagyok, de amióta babát várok, elmúlt. Vagyis összesen 2x fájt és nem túl intenzíven. Most vagyok a 8. hónapban.

Kíváncsi vagyok én is, másoknak hogyan alakul(t).

2012. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkorom óta migrénnel küszködöm.Amikor terhes voltam,az első hónapban sokat szenvedtem,mert görcsölt a fejem minden nap.
2012. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A teherbeesés előtt nekem is rengeteget fájt a fejem, de a 9 hónap alatt szinte semmit. Mióta megszületett a kicsi, visszatért a fejfájás is... :(
2012. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A terhességeim alatt nekem sem fájt a fejem, soha.
2012. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fejfájós típus vagyok.(Most is fáj... :/ )Terhességem alatt megtudom számolni 1 kezemen, hogy hányszor fájt a fejem, hála az égnek.Nekem az orvos felírt Algopirynt nagyon vészhelyzetre!!!1-2 db kellett a 9 hónap alatt.Semmi baja nem lett a babámnak.Kis virgonc, boldog, okos 1 éves kis csaj.. :)
2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15 éve migrénes vagyok a terhességem alatt 1 alkalommal fájt a fejem. Miután megszültem 1-2 hónapig még semmi nem volt aztán visszatért ujra sokat szenvedek!
2012. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nem voltam fejfájós soha, de terhesség alatt a 6-13. hétben szinte folyamatosan fájt a fejem, nagyon. Szerintem ez független a szervezet előző állapotától!
2012. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hét alatt egyszer fájt a fejem, előtte havi 2-3 alkalommal volt 2 napig tartó migrénem.
2012. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én nagyon fejfájós típus vagyok (migrénes).

6 hetes terhes vagyok és azóta már 2* fájt eszméletlenül a fejem.Az elsőnél nem bírtam bevettem egy fél rubophent a másodikat végigszenvedtem:S

Remélem most már elkerülnek majd...

2012. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fejfájós voltam ,minden frontot megéreztem,a terhesség alatt egyszer fájt a fejem,megszültem ,azóta megint minden frontot megérzek.
2012. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!