Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 16 hetesen halt meg a...

Akinek 16 hetesen halt meg a kisbabája érzett valamit? Lehetséges, hogy teljesen tünetmentes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kérded, ha szabad tudni?

Nekem pont 16 hetesen halhatott el, de csak a 18 hetes ultrahangon derült ki hogy nincs szívhang.Azt mondták az orvosok hogy 16 hetes kora óta már nem fejlődött.

Tüneteim egyáltalán nem voltak, csak furcsálltam hogy még egy picike mozgást sem érzek, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget.Se nem fájt semmim, sem vérzés, sem görcs nem volt.Nem is jó róla még írni sem....

2012. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mert nem érzem, hogy most úgy mocrogna, tudom ez ilyenkor nem számottevő, meg a buborékok sincsenek most! Aggódom csak, semmi tünetem, UH meg két hét múlva lesz!
2012. jan. 23. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnődet, és kérd meg hogy nézze meg a baba szívhangját, hogy megnyugodj. Ilyet már én is csináltam, és soron kívül behívott.
2012. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Vegyél egy szívhangfigyelőt. Én a teszveszen vásároltam egyet, és mikor én sem éreztem úgy mocorogni a babám mint ahogy szerettem volna, akkor meghallgattam vele, és máris megnyugodtam. Még a mai napig meghallgatom, ha úgy adódik. Boldog babavárást. 25hkm
2012. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!