Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép, de kicsit különleges...

Szép, de kicsit különleges lány nevek?

Figyelt kérdés

NEKÜNK TETSZIK A SZOFIA,RÖVID O BETŰVEL.a Lotti és a Hédi.

De kíváncsi lennék mások véleményére.első kislányunk Csenge,mikor az ő nevét választottuk is nehezen jutottunk dűlőre(mint most).

szempont ne sok legyen belőle(csenge a mi nálunk 1volt akkor)és becézhető legyen


2012. jan. 23. 16:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
66%
Az én kicsim Leila. Bár ezt annyira nem lehet könnyen becézni. Nekem nagyon tetszik az Adria név. :) Ezenkívül Angelika, Gerda, Miléna, Léda.
2012. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
65%
nekem tetszik az Emma, Lara és a Vivien viszont nagyon szép név a Hédi és a Szofia is
2012. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
58%
Szonja, Patricía.
2012. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Nehéz mert 4 lány unokahugom van és nagyon szép nevük is van....ellopták a jó neveket a csajok :)

a laura,mia,panna,lili ezért kilőve.


az emma nagyon tetszik...

2012. jan. 23. 16:49
 5/45 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ezek tetszenek: Kornélia, Hedda, Hanga. :)
2012. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
húú a hanga is jóó!!!
2012. jan. 23. 16:56
 7/45 anonim ***** válasza:
72%
Az én kislányom Kiara. Nekem a Szofia és a Lotti tetszik a három név közül.
2012. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a Friderika vagy Frida is tetszik.

A pici lányunk Dalma, a kistesó pedig Zoé/Zoe lesz :)


Rossz példa: az oviban van egy kislány, akit Eu-nak, Eucinak, Eucskának hívnak. Kiderült, hogy az igazi neve Eutanázia... -.- Hogy lehet ennyi esze valakinek, könyörgöm? :D Mikor meghallottam, nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek :D

2012. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%

Szép név a Lotti és a Hédi is, de szerintem egy Csenge mellé nem illenek. A Szofia nekem nem tetszik. :(

A szép név eléggé relatív. Az én kedvenc lánynevem, ami szerintem a legszebb, kevés embernek tetszik: Villő.

2012. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
73%
Még a Hedvig is eszembe jutott. Volt egy ilyen nevű csoporttársnőm, Hédinek becéztük!
2012. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!