Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki "járt már úgy", hogy...

Valaki "járt már úgy", hogy első UH csak megvastagodott méhnyálkahártyát mutatott ki és baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kisbabát. Valamelyik nap elmentem Uh-ra és csak annyit látott a doki, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya. Mondta, hogy egy hét után újra megnézz. Nagyon félek, mert menstruációs görcseim vannak... és félek, hogy még se lesz pici :( (teszt: pozitív)
2012. jan. 23. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én így voltam 5 hetesen mentem, akkor csak ezt látta. 6 hetesen már láttak petezsákot, 7 hetesen pedig már mutatták nekem is a kis szívverését. És nekem is voltak görcseim. Úgyhogy nyugi, van rá esély, szerintem majdneb biztosra veheted, hogy lesz babád. Légyszi írd meg mit láttak!
2012. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ! Mindenképpen megírom majd, hogy mi volt!
2012. jan. 23. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nyugodj meg túl korán mentél dokihoz.:))

Ha pedig görcsös érzésed van akkor magne-b6, Az segít mindig. Egyébként az elején a kimaradt mensi körül nekem is voltak ilyen mensis görcsök.

Remélem minden rendben lesz Veled.

2012. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyira aggódok! Leakar szakadni a derekam és menstruációs görcseim vannak! Nagyon félek, hogy még sincs baba! :'( szerintetek?
2012. jan. 24. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon görcsölsz irány az orvos.
2012. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is ugyan ez volt. Azt mondták mindenkinél máshogy "jelez" a szervezet! De ha nagyon aggódsz csinálj egy tesztet és irány az orvos. Annyit megér!
2012. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Én is úgy voltam, hogy a párom akarta, hogy elmenjek a + teszt és 1 napos késés (pedig amúgy óramű pontosságú!) után, hiába mondtam neki, hogy még fölösleges mennem, mert úgyse látni semmit, de csak "elzavart" :D

de a doki csak felritkulást látott, semmi mást. egy hét múlva rendelt vissza akkor már látszott a petezsák!

nekem mensikor is görcseim vannak, ekkor is ez volt, féltem, hogy nehogy megjöjjön mégis, de akkor már jóval előtte görcsölgette,, szinte a peteéréstől a nemvárt napjáig -szóval végig a beágyazódáskor- és még utána is.


drukk!

2012. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is baba! szurkolok! :)
2012. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Grófházy ***** válasza:

én is így voltam.


31 hkm :)

2012. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem még a 6. héten is ijesztgettek,hogy ebből bármi lehet,mert csak üres petezsákot látott. 2 hét múlva amikor visszamentem volt már szívhang is.

Ne idegeskedj,minden rendben lesz.

Boldog babavárást!

2012. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!