Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit tud a Kiskunfélegyházi...

Ki mit tud a Kiskunfélegyházi 4D-s ultrahangról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Bővebben az érdekelne ki csinálja,rendes e,milyen hosszú videót készít,ad e képet ha igen mennyit,mennyibe kerül kb ,mennyivel kell előtte bejelentkezni!?? Röviden ennyi kb :) Előre is köszönöm aki tud nekem segíteni ebben!! :) Üdv: 21 hetes km :)
2012. jan. 24. 16:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak az orvos nevét, telefonszámát tudom megadni aki csinálja, én még nem mentem!
2012. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne! :) Te is oda fogsz menni?
2012. jan. 24. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én még annó 2009-ben voltam, akkor valami 7-8000 ft-ot kért. Kaptunk cd-t, amin rajta volt végig a vizsgálat és kb 6-8 nyomtatott képet. Nekünk nagyon tetszett. Az orvos nagyon rendes (minket hétvégén délután is fogadott, mi nem ott lakunk), mindent elmagyarázott, hogy mi micsoda, éppen mit látunk. Mindet megnézett. Nagyon szép, tiszta környezetben van. Nekünk nagyon szimpatikus volt és a felvételek is jók lettek. Én csak jókat tudok róla mondani. A másodikkal is majd odamegyünk. :)

2012. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is,hát akkor megnyugodtam! Nemrég voltam a 18 hetes uh-n de ott olyan mufurc doki volt,még csak meg se nezettem a monitort,de legalabb a párom láthatta.. Persze képet nem tudott csinálni,de még mi sem fénykëpezhettük le a monitort.. Áhh szörnyű milyen orvosok vannak..
2012. jan. 24. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!