Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tudni valahonnan hogy...

Lehet tudni valahonnan hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, egy hete voltam uh-n, 21mm volt a csöppség volt szívhang is, doki szerint miden rendben.12-13 hetesen kell visszamennem, de az még olyan messze van. A tüneteim múlóban vannak, eddig legalább abból tudtam, hogy minden okés. Mit csináljak, hogy ne aggódjak ennyire?
2012. jan. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt természetes, a 12. hétig minden tünet elmúlik általában. Nyugi majd jönnek még vissza. Gondolj arra, hogy semmi gond. Csináld a dolgodat mint eddig, különben végig fogod stresszelni ezt a 9 hónapot. Ha baj lenne annak jele lenne.
2012. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazán nem tudsz mit tenni, ezzel együtt kell sajnos élni!
2012. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy múlnak a tüneteid. Ne aggódj, első trimeszterben a bajt az esetek túlnyomó többségében vérzés jelzi, ameddig ez nincs, addig nyugodt lehetsz!
2012. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!