Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki egesz terhessege...

Volt aki egesz terhessege alatt verezgetett?

Figyelt kérdés
Keves pecsetelesre gondolok , heti szinten! Elmeselne mitol mi lett mikor szult?
2012. jan. 24. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Szia.Én terhesség alatt egyál talán nem vérezgettem,pláne nem heti szinten.Ez nem jó.Ha ez nálad fent áll,szerintem dokinak mindenképpen meg kell mondani.Folyás elöfordul,de "vérezgetés"nekem csak akkor volt,mikor a kórházban elment a nyákdugó!!!
2012. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Doki tudja! Eleinte volt hematomam onnan volt majd 15 hettol eszrevette hogy ammehlepeny a mehszajamon van onnan feljebb ment a 21 heten megint volt rozsaszines folyasom azt mondta van egy kis seb a huvelyemben! Most megint volt enhye rozsaszin folyas de csak reggel azota semmi! 23 h km
2012. jan. 26. 12:51
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez igy nem jó keress egy másik dokit főleg hogy ennyi probléma van.Nehogy nagy baj legyen....

Heti szinten vérzés meg egyánltalán soha nem jó...

2012. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A legjobb doki a varosba, legjobb uh geppel es legjobb hirnevvel is! Gondoltam meg volt masnak is igy! Egyik ismerosom is egesz terhessege alatt barnazot es egeszseges kisbabaja lett! Gondoltam tudtok meg peldakat! Koszi
2012. jan. 27. 15:52
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezzel szenvedek, jelenleg 22+3 napos vagyok. A terhesség elején azt mondták a hormonok miatt van (kaptam Crinone gélt - progi) aztán 14 hetesen azt mondták a crinone gél abbahagyása miatt lehet, aztán 17 hetesen volt piros vér, két hétig bent feküdtem, majd 20 hetesen megint kevés piros vér, de köztes időben barnázás. Minden alkalommal megnézték a méhszájat, a méhlepényt, vérképet, és ultrahangot csináltak, de mindig rendben találtak mindent így kaptam Rutascorbint 3x2, lactofeelt kell használnom, szednem a magnéziumot, a folsavat és pihenjek amennyit csak bírok. Konkrétan egy hónapja fekszem. Én tudok mást is aki végig barnázott a terhessége alatt, és ugyanúgy semmit nem találtak, hogy mitől lehet, nekem is azt mondták, hogy valószínű egy ér pattan el és amiatt van ez. Akit én tudok (2 kisanyuka) az egyik megszült 30 hétre valami fertőzés miatt, ő szedte a Rutascorbint és elállt a vérzés és barnázás, a másik kismama is megszült már. Ja, mindhárman ikresek vagyunk :-)))

Drukkolok neked!

2012. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Tegnap voltam dokinal minden oke! Az a kerdesem lenne h az az anyuka aki 30 hetre szult a baba jol van?
2012. febr. 8. 06:37
 7/23 anonim ***** válasza:

Ó igen, semmi baj nincs a babákkal. Annyi, hogy még inkubátorban vannak, és nem elég erősek, hogy maguktól egyenek cumisüvegből, így szondán keresztül etetik őket. De annyira gyönyörű kisbabák, és nagyon gyarapodnak ám súlyban is :-)

Közben éppen ma beszéltem egy volt munkatársammal, neki a lánya szült idén, és mivel szóba került a barnázásom, mesélte, hogy a lánya végig barnázott a terhessége alatt (PCOS amúgy) és mindig rettegett, hogy ne történjen baj, remélte, hogy a 27-30 hétig bent marad a kislány. Végül terminus után, be kellett indítani a szülést neki :-)))


Igen, ez a fura, hogy engem is mindig megvizsgálnak, és soha semmi rendelleneset nem találnak, de barnázás van.

Hüvelygélt vagy bármit írtak fel neked,hogy nehogy fertőzést kapjál a barnázás miatt?

Hány hetes vagy?

2012. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem irt fel semmit! Zart a mehszaj! No spat irt fel ha esetleg gorcsolnek!
2012. febr. 8. 20:13
 9/23 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok
2012. febr. 8. 20:14
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem Lactofeel-t írt fel, de ha már nem barnázól akkor nem is téma. Esetleg ha megint előfordulna, kérdezz rá, hogy tud-e valamit ajánlani, hogy kivédjetek egy esetleges fertőzést. Ez egyébként nem vényköteles, nekem heti 2-3 db.-ot írt föl a doki, de amikor vizsgált akkor is barnáztam.

Az interneten elolvashatod a leírásárt, terhesség alatt is biztonságosan alkalmazható.

2012. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!