Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim terület elszineződése...

Intim terület elszineződése nálatok mikor jelentkezett? Lehet ez terhesség jele?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem h a kisajkak, a gát és a végbélnyílásom sötét szinű lett, meg a nagyajkak egy kicsit. Ovu(15.én) előtt 3 nappal(12.én) voltunk együtt megszakitással, azóta nem. A múlthéten rosszul voltam, fájt az alhasam, szurkált, a petefészkem is. Tegnapelőtt este lefekvéskor hányingerem volt, mostmár jobban vagyok, 2-4 nap múlva kell megjönnie. Szerintetek lehetek terhes? Vagy ha mégsem akkor mi lehet? Tudom orvos...ha késik elmegyek. De addig is ??
2012. jan. 25. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy időnként elszíneződött anélkül, hogy terhes lettem volna.

A múltheti hasfájás korai lenne terhességi tünetnek!

Ameddig nem késik, addig semmi, majd ha késik, tesztelj, és tudni fogod!

2012. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is elszineződtek a nagy és kisajkak stb, de nem az elején, kb 12.hét után kezdtem észrevenni, mostanra meg tök lilás szürke az egész. Lehetsz terhes miért ne lehetnél? Hányingert még korainak tartom de minden szervezet más és ha már beágyazódott ami elképzelhető akkor akár a teszted is pozi lehet már..ha nega akkor a hányinger nem attól van. Mi ovu után két nappal voltunk együtt annó és rá már kilenc napra halvány pozit teszteltem, igaz fáradtságon kívül más tünetem nem volt, hányinger azóta se, de ez csak a szerencse. Drukkolok neked:)33 heteske
2012. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak most, a 24. héten.
2012. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!