Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetet már betöltöttem;...

9. hetet már betöltöttem; vasárnap töltöm a 10. hetem. Szerintetek az rendjén van, hogy rohamosan múlnak a rosszulléteim?

Figyelt kérdés
6. héten kezdődtek. Reggel émelygés, este hányás; most pedig már szinte semmi. Ugye nem lehet baj?
2012. jan. 27. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához! :)

Nekem semmi hányás-émelygés tünetem nem volt. Anyukámnak sem, tőle "örököltem". Általában pár hét alatt megszokja a szervezet a terhességet, így utána természetes hogy nincsenek ilyen tünetek.

Ne aggódj lesznek a 10. héttől egyéb tünetek: nekem a derekam fájt, a mellem fájt, húzódott a hasam, fájt a fejem és hangulati hullámzásaim voltak elég durván (pl. leejtettem a poharat, 5 perc dühöngés, utána meg kinevettem magamat). Ez a 16. hétig tartott. A 12. héten úgyis mész genetikai uh-ra, hidd el ott meg fogsz nyugodni, hogy minden rendben van.

Vigyázz magadra!

18 hkm

2012. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

telesen normális!

második babám várom, én sem voltam soha sem rosszul, mégsem volt baj:)

2012. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Én pl csak az 5-10. hét között voltam rosszul. Aztán mintha elvágták volna.. egyik napról a másikra elmúlt minden kellemetlen tünetem.

A hormon szintek változnak. Emiatt nem kell aggódni. Még (jó)pár hét, és érezni fogod, ahogy mocorog. :))

2012. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gratula!!!

De jó neked...nem hinném bajod van, de nem tudni végleg elmúlik..szervezet függő!

Én hétfőn töltöm a 10.hetet, de a 6hétig örömködtem nincs panaszom ...aztán azóta van minden, most is fetrengek itthon, pedig nem vagyok kényeske, de olyan szintű émelygésem,hányingerem van,undor...Alig élek.Mindent kipróbálok, de nem akar szűnni.Hétfőn gyengült, de azóta sem, akkor takarítottam, meg minden amit bírtam csináltam.

Volt már ikerterhességem lassan 6 éve, olyan virgonc voltam ,hogy csuhajj.Észre se vettem , ...34hetesen vezettem még, 39.hétben szültem, mint a mesében , de most ez nagyon kínoz... Ennyire más a két terhességem :-(

2012. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnyugtattatok :) Örülök neki, hogy nem vagyok már rosszul, csak furcsálltam, hogy ilyen hamar elmúlik és ilyen hirtelen. Nagyon gratulálok mindenkinek a babákhoz és szép várandósságot kívánok :)
2012. jan. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!