Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti nem féltek hogy...

Kismamák ti nem féltek hogy most már mi is elkapjuk a sertésinfluenzát? Hogyan lehetne ez ellen védekezni? Tudtátok hogy elért Magyarországra is?

Figyelt kérdés
Most mondták be a híradóba.Eddig is rettegtem hogy elnekapjam de hogy már elért ide is már kész káosz.
2009. máj. 29. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Én félek :(! Feltettem már én is ezt a kérdést! Persze páran le is hurrogtak emiatt! Hogy mért csak a kismamákat emeltem ki! Na mindegy is. Én félek nagyon. Vajon kaphatunk oltást ellene?? Milyen idős babás vagy??
2009. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

igaz én nem kismama vagyok, de 4 hós a picim, és én is nagyon rettegek, nehogy elkapja.


remélem gyorsan kitalálnak valamit

2009. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
16 hetes babás vagyok.És te?Na jól van,dehát az ember ilyenkor jobban fél.HA lennék várandós akkor is félnék,de így.....Kész téboly.Mért nem lehet megakadályozni ilyenkor a határoknál az ide-oda "vándorlást"?Ezekben az oltásokban sem bízok igazából.
2009. máj. 29. 18:30
 4/23 A kérdező kommentje:
Most ne értsetek félre akkor kéredzem azoktól is akik nem kismamák!A lényeg ugyanaz.Szegény kisbabák.Valakit letudnék vadászni,nemtudom kit de most nagyon pipa vagyok.Nem lehetett vola ezt megelőzni?
2009. máj. 29. 18:32
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
1 vagyok. 29 hetes . Hát igen nem tud ni az oltások is milyen megbízhatóak. Nagyon remélem elkerül mindenkit a baj!!!!
2009. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Igaz nem vagyok pocaklakós, de félek. Azonban a kislányomat jobban féltem. Már nincs a pocakban, ezért úgy érzem, hogy nem tudom óvni annyira, mikor még terhes voltam Vele.
2009. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mivel lehetne ezt kivédeni?Ne vegyünk sertéshúst vagy hogy?Én már nem félek,rettegek.Olyan nehezen jött össze a babónk most meg itt ez a sz.r!
2009. máj. 29. 18:42
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok!

Én Németországban élek és itt hamarabb jelentkeztek a vírusok is. Sajnos nyelvsuliba is járok és van 2 új mexikói tag, gondolhatjátok mit össze parázok ezen! Én 7 évet vártam erre a babára mire csoda módján sikerült, nagyon félek én is. 14 hetes kismama

2009. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Úristen!Átérzem az aggódásodat!!!!Ott van már oltás?Hát én nemistudom mit tennék.Minden esetre azokkal a mexikóiakkal vigyázz nagyon.Remélem nem lesz bajod!!!!
2009. máj. 29. 18:54
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

A sertéshúsnak semmi köze a sertésinfluenzához!!Ezt mindíg elmondják mindenhol!Amúgy szerintem kicsit fel van fújva ez a téma.Csomó betegség van amit ezen kívül el lehet kapni,azoktól nem féltek?Például megcsíphet a városban is a kullancs,az még rosszabb betegségeket terjeszt.Az a baj,hogy a kismamák már mindentől rettegnek.Gondolok itt a "ehetek trappista sajtot,kolbászt,epret stb. kérdésekre"

Régen nem voltak így felfújva ezek a dolgok,mégis egészségesen megszülettünk.

2009. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!