Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kéne már egy kicsi terhes...

Nem kéne már egy kicsi terhes pocimnak látszani?

Figyelt kérdés
Tegnap léptem a 13. hétbe és még mindig nincs hasam. Kicsit duci vagyok, 73kg 160cm, de akkor is. Még mindig csak a hájat látom. Az előző babómmal jó hamar látszott a hegye a pocakomnak. Uh szerint eddig rendben minden. Kinek mikor kezdett nőni, látszani, mozogni a babó?
2012. jan. 29. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

23. hétig nem volt hasam. (Vékony voltam, baba jól fejlődött, én mégsem kerekedtem.) Úgyhogy ne aggódj, ha még nincs terhespocid.

16 hetesen kezdett mozogni (kaparászni, pöckölni), és 18 hetesen rúgott rendesen.

2012. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
160 cm vagyok én is, de 62 kg voltam mikor terhes lettem, 20 hétig semmit nem híztam, de hasam se volt. Aztán úgy meglódult, hogy hihetetlen. Mégis pici pocakkal mentem szülni másokhoz képest. Ne aggódj, majd megnő.
2012. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a 2.baba már látszott ilyen terhes korban, de én nagyon sovány vagyok, ha egy babot lenyelek, látszik rajtam. Várj még pár hetet és látszani fog a pocakod.
2012. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

169cm.vagyok,66 kilóval kezdtem a terhességet,12-13.héten látszott,6 hónapos terhesen mindenki azt mondta,hogy biztos ikrek,hiába bizonygattam,hogy nem.

Van akinél csak a 22-23.héten látszik,hogy babás!

2012. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert én olyan türelmetlen vagyok:(, én már úgy várok mindent a terhességgel kapcsolatban, végre már nincsenek rosszulléteim és mostmár a szép oldalát várom a dolognak:)!mindenkinek boldog babavárást!
2012. jan. 29. 14:15
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Én 4 hónapos terhesen mentem férjhez és senki nem mondta meg,hogy van egy kis ember a pocakomban.Pedig a ruha sem volt olyan,hogy takarjon.Sőt! Most,a 39. hétben, is azt hiszik,hogy kb. 6-7 hónapos terhes vagyok(6 nap van a szülésig).Nálunk is jól van a pici,fejlődik szépen.Én sokat aggódtam amiatt,hogy sokan "bíráltak" a kis pocakom miatt-de ahogy telt az idő beláttam,hogy ez butaság!Nekem kb. 5 hónaposan kezdett el látszani,de akkor is inkább csak hízásnak tűnt;csak a család tudta hogy mi is a helyzet.Függ tőled, a babától.

Arról meg már nem is beszélek,hogy mennyivel könnyebb egy viszonylag kisebb pocakkal kihúzni a 40. hetet (ideális esetben)!!!

Valóban csak az a fontos,hogy a korának megfelelően fejlődjön!Ne aggódj,nem lesz semmi baj!Kitartást és jó babavárást Nektek!

2012. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
19 hetes vagyok,semmi nem látszik, csak érzem a zsírom alatt, nem is híztam semmit sem. én is kicsit duci vagyok.
2012. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azon is múlik, hogy most hol tapadt a méhlepény, ha elöl (mellkasi-hasi oldal) akkor hamarabb látszik, mint ha a gerinc irányába azaz hátra

Nekem 15 hetesen kezdett látszódni, 170 cm 60 volt a startsúly, első trimben 2 kg-t híztam

2012. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
158cm vagyok 66kg-al estem teherbe, most is annyi vagyok. Rajtam is van némi zsír réteg, főleg hasi tájékon :) Igazi kismamis pocakom még nincs, de már kezd átalakulni a pocim formája, amit én és a párom is látunk.
2012. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

155cm vagyok, amikor a nagylányommal teherbe estem, 45kg sem voltam, de pocakom nem nőtt a 20-ik hétig. Na onnantól aztán hirtelen és nagyot. :-) Bár ezzel együtt is csak 54kg voltam amikor szültem.

2012. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!