Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan "nőkről", akik úgy mennek abortuszra, hogy az apa nem is tud róla, hogy volt egy gyereke?

Figyelt kérdés
Én inkább nem írom le, mert több trágár szó lenne, mint nyomdafestéket tűrő...
2012. jan. 30. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy az ő teste, egyedül ő rendelkezhet vele-amiről pedig a másik nem tud, az nem is fáj neki
2012. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Azokról a NŐKről? Semmi jogom nincs ítélkezni, az ő dolga. Bár jó páran az abortuszt fogamzásgátlásnak használják, hiszem azt, hogy nem mindenki.


Simán el tudok képzelni olyan élethelyzeteket, amikor nem feltétlenül kell az apa orrára kötni: egy éjszakás kaland volt, nem megfelelő családi háttér van (pl. a pasi csak szerető), apának/anyának daganatos/halálos/nagyon nehezen gyógyítható betegsége van....

Nem arra kell szerintem gondolni elsősorban, hogy kib...szásból nem mondja el a nő az apának, hanem van olyan helyzet is, amikor kíméletből...

2012. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
nem ártom bele magam más magánéletébe és nem húzom fel magam feleslegesen más dolgán
2012. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

én is bőven elt udok képzelni olyan szitut, mikor nem kell feltétlenül az apa orrára kötni...a felsoroltakon kivül még ha pl nagyon fiatal az anyuka, nem olyanok a körülmények stbstb..de ez tényleg mindenki magánügye.

de ha pl olyan a helyzet h egy jol működő házasságról beszélünk, nem tizenéves kamaszokról és minden körülmény adott lenne, akkor viszont gáz...bár nem tudom elképzelni h ebben az esetbe ne osztaná meg a nő a társával a tényt s ne együtt döntenék el...de ilyen nincs is szerintem...csak ha valami "gáz" van, amiket példának irtunk...

2012. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Kedves első: az lehet, hogy az ő teste az ő teste, de a testében levő test már félig az apué.

Én nem hiszem, hogy apunak ne lenne hozzá köze, a "kíméletből" a férfinek sosem lesz arra lehetősége, hogy a megfelelő következtetést levonva megtanulja, hogy az egy éjszakás kaland is egy olyan felelősség amibe nem kell mindenáron belemenni, ha az esetleges következményekkel nem tud számolni. Ha meg nem egy egy éjszakás kalandról van szó, akkor meg pláne köze van hozzá.

2012. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Persze, ilyenkor 'apué" is. Aki teszem azt mondhatná azt is, hogy "nekem kell az a gyerek" - aztán később meggondolná magát és ott hagyná a szarban a nőt.

Hát tudod, az én életemről egyedül én fogok döntést hozni. Ha nem akarok gyereket, nem is lesz. Mindegy, hogy "apuka" mit akar.

Mondjuk én tájékoztatnám a döntésről

2012. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet mindegy, ha dugáskor nem volt mindegy.

Nem azt mondtam, hogy teljesen apura kell bízni a döntést, hanem hogy apunak tudnia kell róla, bármi is legyen a döntés. A döntés felelősségét pedig meg kell osztani. Ha már az ágyat sikerült, a többinek is mennie kell...

2012. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

[link]


a saját testével azt csinál amit akar, ez így van

de itt VALAKI mást ölnek meg

2012. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
De az a valaki az én életemet változtatja meg. Erről csak én dönthetek, senki más
2012. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!