Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kis mamik hogy...

Dandog87 kérdése:

22 hetes kis mamik hogy birjátok? Fiú vagy lány lesz? én most vagyok 22 hetes és a hátfájást leszámítva jól vagyok! A 2 babámat várjuk a családdal. Nekem még nem tudni hogy mi lesz mert faros! De ugy gondolom még megfordulhat még!

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fórumok nincsenek erre?
2012. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Második baba lesz nekem is, már van egy kisfiunk, most kislány lesz, már négyszer lánynak mondták (12,16,18 és 21 hetesen is!)

Néha a keresztcsontom fájdogál, de egyébként rendben vagyok.

Az enyém az elejétől fejvégű fekvésben van, remélem így is marad.

Mikorra vagy kiírva?

Én júni 4-re, de majd elválik, mert az első is 12 nappal korábban érkezett.

Hol fogsz szülni?

Mi a János kórházat választottuk most.

2012. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én Karcagon fogok szűlni!hát az az igazság hogy nem vagyok ki írva de nem tudom mért mert az 1 babával volt fogadott dokim most meg nincs ez lehet a baj?:vagy nem tudom mért nem vagyok kiírva!akikel eddig beszéltem már ki is vannak írva.a védönő azt mondta május vége.hát nem tudom!akkor te is most mész terheléses vércukorra?na meg 28 hetesen ult hangra jó soká kell menni.
2012. febr. 1. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok.Június 3,június 8 az utolsó Uh szerint május 31 a "Nagy nap" :-) Első baba lesz.Nehézkes indulás után remélem minden rendben lesz.-nagyon várjuk a kis csöppséget.Hátfájás nekem is van.Nekünk kislányt mondtak a 20 héten.Majd febr.17-én megyünk 4D-re akkor leszünk 25 hetesek.-alig várom,izgulok remélem jó lesz.Jó egészséget nektek és boldog babavárást!
2012. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nekem más mert én nekem ez most más mint az 1 vel.rosszabb ugy mondom mert minden bajom van.hat nektek jo amugy énis kis lányt szeretnék
2012. febr. 1. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szintén 22. hét, második baba, az első fiú, most lányt várunk. Érkezése: június 8 körül.

2012. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én egy kicsit előrébb járok, a 31. hétben. Kisfiú lesz, van egy 3,5 éves lányunk.

akinek fáj a háta mit tud tenni ellene, illetve, hogy csillapítsa?

Kb. 2 hete kezdődött. Ha megyek és fekszek nincs gond, de ha leülök vagy egy helyben állok akkor majd megőrülök.

Az elsővel is fájt, de nem ennyire.

Egy ebédet nem tudok végig ülni.

Be lehet valamivel kenni? Valami gyógynövényes krémre gondoltam.

Párom szokta óvatosan masszírozni, de sajnos csak fél-egy óráig hatásos.

2012. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*hogy csillapítja?* bocsi :)
2012. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!