Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ (t) valaki magzati...

Használ (t) valaki magzati szívhangfigyelőt? Megosztanád a tapasztalatodat?

Figyelt kérdés
Már volt egy vetélésem (missed ab), és sajnos a mostani várandósságom sem komplikációmentes. Szerintem nagyon megnyugtató lenne, ha néha, a kritikus pillanatokban meghallgathatnám. Arra lennék kíváncsi, hogy valóban működik? Érdemes megvenni? Előnyei/hátrányai? Kösz, ha megosztod a tapasztalatod.
2012. febr. 2. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van!16 hetig nem nagyon kapod meg !!! Utanna konnyebben megkapod es jol hallatszik! En most 24 h vagyok es egybol megkapom! Mikor tobb oran at nem erzem megnezem es megnugszom!!! A napokban is kevesebbet mozog de a szivhang ugyanolyan eros!!!!
2012. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már hol kapod meg? Vagy ezt hogy érted? Úgy kéred kölcsön valakitől/valahonnan? Vagy nem lehet ezt csak úgy megvásárolni?
2012. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nyilván úgy érti, hogy megtalálod/nem találod meg.
2012. febr. 2. 13:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszi a választ! Pont 16 hetes vagyok, a védőnő már hallotta az ő készülékével. Te milyen fajtát használtál? Hol vetted?
2012. febr. 2. 13:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért mások véleményét, tapasztalatát is várom... :)
2012. febr. 2. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt az első terhességemmel. Imádtam :) mindig megnyugtatott, viszont én 10 hetes voltam amikor vettem és akkor meg minden bajom volt hogy nem hallom... Mert a neten azt olvastam hogy mások ezzel hallották olyan korán. Persze... Jól le is szidott a védőnő hogy mit stresszelem ilyennel magam, de aztán a 12. héttől nagyon jól lehetett hallani. Később nem is használtam mert akkor már mozgott a kisfiam.

Most is megvan, de még csak 10 hetes vagyok úgyhogy nem vettem még elő. Még várok 2 hetet :)

2012. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és angelsound az enyém.
2012. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne érts félre, egyáltalán nem kötözködni akartam, sőt, azért jöttem bele a kérdésbe, mert engem is érdekel és tisztábban akartam érteni, ennyi!! Annyira meg nem nyilván, mert akkor úgy írja, hogy vagy ELkapod a hangot, vagy nem. De még egyszer hangsúlyoznám, hogy egyáltalán nem akartam kötekedni, csak nem értettem!!!!!
2012. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Az első babánál volt, ha nem éreztem a mozgást mindig elővettem. A babám nem szerette, amint használni kezdtem nagyon "beindult" tőle. Miután megszületett nagyon sírós baba volt, és arra gondoltam lehet attól, hogy túl sűrűn használtam a szívhangfigyelőt, és már másoktól is hallottam, hogy nem szeretik a pocakban hallgatni a saját szívverésüket.

Most a 2. babát várom és nem használom, meglátjuk most mi lesz.:-)

Szerintem azért jó dolog, de én nagyon sokat használtam!

Boldog babavárást! 33 hetes kismama

2012. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi sógornőmékről kaptunk egy ilyen készüléket, pontosan Angelsounds Fetal Heart Detector-t.Kb 15-16 hetes lehettem. Először nagyon örültem neki, gondoltam, hogy majd állandóan fogom használni, mert jaj de jó. De aztán a babának sem nagyon tetszett, meg a 17. héttől érzem, hogy mocorog, egyre többet ezért nem is használom. A fiókban lapul. Kb 4 alkalommal használtam, akkor is barátok családtagok kérésére. De mivel nem igazán tetszik neki, nem is zaklatom vele. A védőnővel úgyis meghallgatjuk havonta. Hozzáteszem az se jön be a kis csöppségnek, mert legutóbb is menekült előle és felgyorsult a szíve. Szóval, ha téged megnyugtat vegyél, vagy kérj nyugodtan ajándékba, de csak akkor használd ha tényleg nagyon aggódsz, sokáig nem mozog, mert a babának nem biztos hogy tetszik.Még annyi, hogy ha úgy döntesz veszel, akkor nézz körül vaterán, vagy teszveszen, mert ott már viszonylag olcsón tudsz venni és nem lesz rossz érzésed, hogy mennyit kiadtál érte és nem is használod.


Komplikációmentes, boldog babavárást kívánok neked!


31 hkm

2012. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!