Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült valakinek a szextől...

Sikerült valakinek a szextől beinditani a szülést? Nekem nem sikerül.

Figyelt kérdés
:((segitsetek
2009. máj. 31. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy beinditsd te a szulest, majd jon a baba ha jonnie kell! Hidd el hogy o jobban tudja, hogy mikor akar kibujni.

Ne legyel felelotlen, ne probalkozz otthon hazi modszerekkel!

Mikorra vagy kiirva?

2009. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A 40. hétben vagyok és kétnaponta együtt vagyok a párommal,rajtam múlna naponta többször is,de sok dolga van,fáradt.A kérdésre válaszolva,semmi hatása nincs nálunk a szexnek,úgy látszik a baba nagyon jól megvan benn.

Hányadik hétben vagy?

2009. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nos hogy nekem melyik módszer vált be az örök rejtély marad de nem bíztam a véletlenre. Délelőtt sex,majd egy kiadós ebéd,ezután megittam a bábakoktélt,majd hazamentem és kitakaríttottam az egész házat. 5-kor jöttek a fájások,és 20.55-kor már meg is volt a baba,igaz császározás volt,és ha akkor este nem indul be akkor másnap lett vola meg a császározás. Akartam fájásokat mielőtt kiveszik a picurt,és elég jól sikerült. 39 hetes voltam és így lett 4000gr és 58 cm. Azt mondták a bábakoktél nem lesz hatásos ha a baba még nem áll készen. oly annyira készen állt hogy még a hasmenés is elmarad amit okoz a koktél elméletileg:D Kitartás és fel a fejjel már nincs sok vissza:D Üdv.: 3 hetes manó anyukája
2009. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a baba majd kibújik, ha akar, sajnos nem teljesen így van mindenkinél. Az egyik ismerősöm túlhordta a babáját több, mint egy héttel és akkor is meg kellett császározni, mert nem akart kinyílni a méhszáj. Hamarosan itt lesz már az a baba. Kitartás!
2009. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!