Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a pocakban nagyon...

Akinek a pocakban nagyon izgága a babája, születés után is ilyen lesz?

Figyelt kérdés

Vagy van rá esély, hogy esetleg nyugis baba lesz?

Most is sok kérdés van itt, hogy mozognak-e nem mozognak a babák a front miatt. Az enyém extra mozgékony egyébként is.



2012. febr. 4. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt ficánkolt,most 13 hónapos,1 percet nem tud egy helyben ülni.
2012. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A lányom igen aktív pocakbaba volt, kijőve is az maradt. De az aktívsága mellett meg egyáltalán nem mondhatom, hogy ne lett volna nyugis, mert sírni nem nagyon hallottuk.

A fiam sokkal nyugisabb volt pocakban, idekinn is az maradt, úgy egyéves koráig. Most másfél éves és mindent bepótol. :-)

2012. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, izgága gyerek marad!! Az én fiam is iszonyú sokat mozgott a hasamban és most 5 éves,de megállíthatatlan!! A második fiam tök nyugis pocaklakó volt és így 3 évesen is sokkal nyugodtabb,mint a bátyja. Szóval készülj..!
2012. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hú! Akkor felköthetejük a gatyánkat. Mit is vártam, egyikünk sem egy sarokban ülős.

Köszi az eddigi válaszokat!

2012. febr. 4. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én Fiam a terhesség 17. hetétől mozgott számomra érezhetően, és onnantól kezdve meg nem állt. Már a 20. héten sokszor úgy éreztem, hatalmasat rúg, a 27. héten pedig szabályosan elrúgta a tányért a hasamtól, ahogy az ágyon ülve falatozgattam. Komolyan, mintha sosem pihent volna. A 30.héttől sokszor a kívülállók is el voltak hűlve, hogy mit művelt a hasammal szemmel láthatóan is. Én sosem értettem más Kismamák panaszkodását, hogy egy ideig nem érezték mozogni a Babát ... Nálunk ilyen sosem volt :-))

És igen, ilyen a születése után is :-) Meg nem áll, folyamatosan mozog, illetve, amíg pici volt, addig nem nyugodott meg, amíg vagy nem ringatta valaki, vagy a hordozóban nem hintáztattuk. Nem egy könnyű eset, még jó, hogy nem tudtam, mi vár rám :-))

2012. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kislányom elég passzív volt a pocakban és most is egy kiegyensúlyozott kislány, 2 éves de azt mondhatom nyugodt gyerek, könnyen kezelhető. Most viszont 30 hetes terhes vagyok és kisfiút várunk, de ő szinte egész nap mocorog, persze este a leginkább. Ahogy olvasom a hozzászólásokat mi is készülhetünk egy mozgékony fiúcskára..... :)
2012. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon aktív volt a pocakomban a lányom, és kint is igazi tornádó, de jó baba, jó kislány. Tehát sok dolga van, de ettől függetlenül nagyon édes. Nem érzem gondnak, hogy ilyen aktív idekint is.
2012. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1.baba pocakban lusta, kint abszolút nem aktív, nagyon nyugodt gyerek.

2.baba pocakban meg nem állt, még éjjel sem, kint lusta, nem aktív, nyugodt gyerek.

2012. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. baba: kirúgta a hasamat: frankón hiperaktív

2. baba: már féltem, hogy koraszülött lesz, annyira rúgott, féltettem a burkot: baromira nyugodt, megfontolt, óvatos, figyelmes, nyugodt baba. Sosem rohan, minden lépését megfontolja.

2012. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint van ellen példa is. Majd csak lesz valahogy, akkor is az én gyerekem lesz és biztos így is fogom imádni. De hátha kint lenyugszk egy kicsit.

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 5. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!