Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen hányinger? Eddig...

38 hetesen hányinger? Eddig olyan jól viseltem a terhességet, szinte semmi panaszom nem volt. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmi különöst. Ha nagy a baba (38. hét) akkor már sok belső szervedet nyomhatja. Többek között a gyomrodat is felnyomja, sőt bele rughat néha egyet. Ettől lehet hányingered.
2009. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna! Csak nekem 37 hetesen jött elő az émelygés, hányinger.

Nem állandóan. Nem tudom mitől lehet, talán a gyerek nyomja fel a gyomromat olyankor... De mivel elmúlik, én emiatt nem aggódom.

Szép szülést kívánok!

39 hetes km.

2009. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

én végig hánytam a 9 honapot... az elsö 3 honapra ráfogták, hogy a szokásos "rosszullét" 4-6honap az még türhetö volt a heti 1-2 hányás, a vége fele azt mondták, hogy a baba nyomja a gyomrom, magasan fekszik, de nem volt semmi gond leszámitva azt hogy minden evésnél a második falat után rohantam a wc-be!

2009. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot,viszont!A válaszokat is.
2009. jún. 1. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok mostmár a savad biztos ez azért is lehet mert van haja a babádnak savlekötő sajt kenyér megoldja a problémád inkább örülj
2009. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!