Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összelehet keverni a keményedé...

Összelehet keverni a keményedést azzal, ha a baba éppen úgy fekszik, hogy keményebbnek tűnik a méh? Én már nem tudom hogy mikor melyik? Vagy azt egyértelműen megtudom különböztetni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de erre én is kíváncsi vagyok. Sokszor nem tudom , hogy ez most a keményedés, vagy a baba feszül oda a hasamhoz. 28hkm
2012. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül! Egyébként én is 28 hetes km vagyok! :)
2012. febr. 10. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
A babától általában egy-egy ponton keményedik a has - épp ahol kinyomja magát, vagy fészkelődik, míg ha keményedsz, akkor az egész hasad olyan mint egy nagy darab kő, vagyis minden ponton kemény. Mintha megfeszülne kívülről az egész bőröd, izmod.
2012. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha már nagy a baba, és mondjuk a fenekét nyomja ki, akkor nem olyan mintha méhed keményedne?
2012. febr. 10. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok. Nekem ha a baba kinyomja valamelyik testrészét, pl. fenekét:), akkor is csak az egyik oldalon van a pukli. És érzem, hogy mozgolódik. Ha a has többi részén nincs ilyen akkor az a baba.

Nekem nem szokott keményedni a hasam, bocsi, ha nem teljesen így van, de én így gondolom. Igazi keményedést én még nem éreztem, csak ilyen kidudorodósat:).

2012. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az első terhességem alatt nem volt haskeményedésem csak szüléskor, úgyhogy én se tudtam milyen az. Most a másodiknál már volt. Nekem a 25. héten volt olyan 5-6 órán keresztül, hogy 3-4 percenként megfeszült az egész hasam. Most 34 hetes vagyok és csak a baba nyomogatja ki magát. Ha keményedés lenne, akkor nem csak egyszer érezném, hanem befeszülne utána elengedne, majd megint befeszülne és ahogy az előttem szólok is írták az egész hasad. Ha a pici nyomja ki magát, akkor csak egy ponton érzed a feszítést, ahol éppen a legjobban nyomja ki magát. Ha lesz keményedésed, akkor tudni fogod, hogy az az. Szerintem.

2012. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!
2012. febr. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!