Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 par csepp barnas rozsaszines...

1 par csepp barnas rozsaszines folyas szeru a terhesseg 7. heteben jelenthet valami gondot? Vagy normalis?

Figyelt kérdés

Tenyleg csak egy napig eszleltem folyashoz hasonlo kicsit barnasabb szinu valadekot, a wc-n 2 pici tuhegynyi alvadt verpotty,es rozsaszines keveske a fehernemun, ezutan semmi, Ma mar masnap van, s semmi pecseteles. Szerintetek ez mit jelenthetett?

Van aggodasra ok?


A biztonsag kedveert elmentem orvoshoz megkerdezni mit jelent,irt duphastont 2x1 de akkor aznap sem volt mar semmifele pecsetelesem. A babaval s a mehhel minden oke volt. Azota sincs semmi panaszom, a tablettaval nem kezdtem el szedni. Vagy inkabb kene?


2012. febr. 11. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy kéne. Ezzel nem szabad könnyelműen viselkedni. Azért írta fel a doki, mert oka volt rá. Az egy magzatmegtartó gyógyszer. Akinek bármilyen mennyiségű bármeddig tartó barnázása volt annak nagyobb a kockázata a vetélésre. Nem is értem hogy merted nem bevenni! Mindenképpen vegyed be! Még nagyon korai a terhességed, lehet, hogy semmi rosszat nem jelentett a barnázás de az is lehet, hogy fenyegető jel volt. Semmi gond nem lesz a babáddal, ha beveszed a gyógyszert! Azért írta fel a doki!
2012. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is eltúlozta a doki. Én amíg újra nem jelentkezne rózsaszínes, véres folyás, addig nem szedném. Ezt a gyógyszert sárgatest elégtelenségre adják.

Mondjuk nyilván ennek veszélye, hogy ha tényleg fennáll ez a probléma, akkor vetélést okozhat.

Nekem sötétvörös vérzés kezdődött, amikor orvoshoz mentem 8 hetesen, én is ezt a gyógyszert kaptam, és két nap után tudta helyreállítani a rendet bennem. Azóta már 3 éves a fiam. Valószínűleg ezen múlt.

Úgyhogy gondold meg jól! És mindenképp figyeld magad! Egy biztos, bajod nem lesz belőle, ha beszeded.

2012. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, nagyon megijedtem. Igaz csak 2x volt, és nem is egymást követő nap. Elmentem az orvoshoz, kaptam Utrogestan hüvelytabit, és már 1 hónapja alkalmazom. Azt mondta, hogy attól, hogy "csak" kevésszer fordult ez belő, még elmehetett volna a baba. Úgyhogy szerintem ELÉG FELELŐTLEN VAGY: ÉS KEZD EL ALKALMAZNI? MERT BAJ LEHET BELŐLE!!!
2012. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!