Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Patrik nevű tesó mellé,...

Patrik nevű tesó mellé, milyen lány nevet tudtok elképzelni, ha a tesó lány lesz? És ha fiú lesz esetleg?

Figyelt kérdés
Lány névben nagyon tetszik a Petra, na de az már elég húzós lenne úgy hogy a tesó meg Patrik:-)-Szóval mindenképp valami mást.
2012. febr. 11. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hanna, Botond


Bár én nem vagyok híve az egybecsengő (alliteráló) testvérneveknek, de ha olyat szeretnétek, akkor szerintem nem túlzás a Petra, de a Panna is szép név. Fiúnak pedig Péter.

2012. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, ahol Patrik és Petra a nevük a gyerkőcöknek (ott a kislány az idősebb) :))
2012. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom, ez komoly?

Illenie kell a tesó nevéhez?

Hát ilyenről még nem is hallottam...hogy mik vannak!

Nem rosszból, de ebben mi a logika???

2012. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Patrik, viszont ha lányom lesz Patrícia lesz. Én nem találom túlzásnak.
2012. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy Patrik nevű fiam és ha lányom lesz még Patrícia lesz.
2012. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
fiamat nekem is Patriknak hívják.ha a következő lány lesz,akkor Ő Luca Sára lesz,ha fiú akkor Áron.
2012. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze nem kell illenie úgymond, csak biztos vannak olyan nevek amik jobban hangzanak a Patrik mellett, mint egy másik név.Természetesen nem ez az elsődleges szempont névválasztásnál, csak gondolkodom több irányban is.Azt hogy illik egy név, úgy értettem hogy ismerőseim között ahol pl.két gyerek van, mind a két gyerek vagy régi magyar nevet kapott, vagy mind a kettő inkább külföldi eredetűt.
2012. febr. 11. 15:08
 8/10 A kérdező kommentje:
A Luca is szép név, és az Áron is, de Áron tuti nem lesz egyéb okok miatt.
2012. febr. 11. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Gréta? Mátyás?
2012. febr. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem Patrícia.. az hasonlít a Patrikhoz :) Ha fiú, akkor Máté, Tamás
2014. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!