Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az első trimeszterben...

Akik az első trimeszterben barnáztatok/véreztetek: végig el voltatok tiltva a házasélettől?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Ameddig barnázol addig nem javasolnám a házaséletet!!!

Az orgazmus ugyanis vérbőségfokozó és attól akár még jobban vérezhetsz is! Tehát semmiképp nem ajánlott ilyenkor!

Azt lehet tudni hogy mitől van a barnázásod?

Nekem hematóma miatt van már 2hete és azt mondta a doki hogy az is lehet hogy a 12. hétig nem élhetünk házaséletet! Most leszek 7hetes


Üdv

2012. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk eltiltva, bár elég nehezen jött össze a baba,most vagyok a 8. hétben. Utrogestant szedek, nincs vérzésem, mi a sexet úgy oldjuk meg, hogy kézzel segítünk egymásnak. Jó az elővigyázatosság nálunk már ment el baba, de persze az nem derül ki miért.
2012. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi első trimeszterben egy vérömleny miatt voltunk letiltva a szexről, aztán már mi féltünk házaséletet élni, és mire levetkőztük a félelmeinket, addigra kórházban is kötöttem ki az utolsó két hónapban. Végig ott feküdtem. Úgyhogy egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam együtt a párommal a 9 hónap alatt.
2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét terhességemmel barnáztam az első 12 hétben. Másodikkal(17 hetes vagyok) kaptam gyógyszert, amit 3 hétig kellett szedni és 10 hetes mentem vissza, hogy megnézzenek, onnantól kezdve szabad volt a házasélet.

2012. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!