Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+2 hetes kismama vagyok. A...

39+2 hetes kismama vagyok. A védőnőm szerint napokon belül szülni fogok. Ezek lehetnek már tünetek?

Figyelt kérdés

A védőnő azt mondja, az arcom ödémás, ami pár nappal szülés előtt szokott megjelenni. Június 8-ra vagyok kiírva (az elszámolásnak nincs esélye, lombikbaba).

Igazából nincsenek komoly tüneteim. A hasam nemhogy lent lenne, de kifejezetten fent van újra, a derekam fáj éjszakánként nagyon, néha keményedek, picit vizes a lábam vagy 2 hete. A gyerek viszont sokkal kevesebbet mozog, gyanúsan nagy a csend odabent. Én viszont ma (szemben az előző 4-5 nappal) telve vagyok energiával, ezt a kérdést is két ablakmosás között találtam ki. Ja, nyákdugóval nem találkoztam, folyásom nincs.

Szerintetek mehetek végre szülni?


2009. jún. 3. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A tünetek alapján (ödémásodás, nagytakarítási láz :) ) hamarosan babázni fogsz, bizony! Drukkolok!

Könnyű szülést, sok tejcit! :)

19hós+11hetes

2009. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, sztem igen hamarosan a kezedben tarthatod a kisbabádat. Mielőtt szültem, iszonyatosan vizesedett az arcom, nekem is mondták, hogy hamarosan szülök, és ezt onnan tudták, hogy szó szerint eltorzult a fejem.:) A csend odabentről mostmár normális lehet, hiszen olyan nagy már, hogy alig van helye mocorogni. Nyugodt problémamentes szülést kívánok neked.
2009. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

Az a helyzet, hogy egyébként nagyon nem látni az arcomon a vizet (másnak nem tűnik fel), mondta is a többi kismama a tanácsadáson, hogy szerintük nem vagyok vizes.

én nem látom, de nagyon figyelem a jeleket, mert mennék már babázni!

2009. jún. 3. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már Te is látod torzulni az arcid akkor 1-2 napon belül babázhatsz. Nekem iszonyatosan rémisztő lett a fejem szülés előtt, de nekem sokan mondták is. vannak képeim is azokról a napokról és visszanézve tényleg furcsán néztem ki mint eredetileg. Szóval érted! A lényeg, hogy nagyon könnyű szülést és jó egészséget nektek!

30 hetes km.

2009. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnapra (júni.4) vagyok kiírva.Nálunk is már napok óta gyanúsan nyugodt a baba,pedig egyébként...hát mutatványozott éjjel-nappal.

Pont ma futottam össze a védőnővel,és újságoltam neki,hogy szívem szerint szaladgálnék egész nap,meg olyan jól alszom már két napja!Erre ő csak annyit mondott,hogy akkor számítsak rá,hogy napokon belül már a kezemben lesz a babám.

Ja és az arc "torzulásról" annyit,hogy a párom Kelemen Annának,hív és nem a melleim miatt. :o)

Úgyhogy szerintem számoljuk vissza a napokat,vagy órákat???

2009. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Számoljuk! :-)

Nálam annyi újdonság van, hogy tegnap óta elefántnyi lett a bokám, és az ujjaimat is elég nehéz behajlítani, hát remélem hamarosan mindketten babázhatunk!!

2009. jún. 4. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!