Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztosan hülyeséget kérdezek,...

Biztosan hülyeséget kérdezek, de a baba hallja azt amit én fülhallgatón keresztül hallgatok? Vagy telefonon keresztül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem...:)
2012. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem biztos de a reakcióidat érzi.


Szóval ne nagyon ijesztgesd magad.

2012. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) bocs hogy pont én offolok, de ez jó :). Neked már sikerült saját magadat megijeszteni valaha :D... Azt hogy kell? Az ijesztésnek nem éppen a meglepetés az alapja? Vagy te meg is tudod lepni magadat :D?
2012. febr. 13. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vicc volt........
2012. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miután a halló idegek az agyba futna közvetlenül és ott képződik le a hangnak megfelelő ingerek így a folyamat nem hagyja el a fejed területét.

Szóval nem, nem hallja.

2012. febr. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hallja.
2012. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Például úgy tudod megijeszteni magadat, hogy tudod, hogy félsz a brutális horror vagy thriller filmektől és mégis megnézel egyet.
2012. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!