Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a pocakban nagyon...

Akinek a pocakban nagyon aktív volt a babája, annak mennyi időre született meg?

Figyelt kérdés
Az enyém annyira aktív még most is, most vagyok 36 hetes, hogy azon gondolkodtam, hogy bent lesz-e egyálltalán rendes időig. Mik a tapasztalataitok?

2012. febr. 14. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2.babám nagyon sokat mozgott, kérdeztem is a dokit, hogy nem tudja-e kirúgni a burkot. (Azt mondta, hogy nem.) Végül túl is hordtam 6 nappal. Kint pedig meglehetősen nyugodt gyerek.
2012. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fiam is elég aktív volt odabent.1 hetet hordtam túl.még most is nagyon aktív
2012. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Kislányom is állandóan mocorgott, rugdosott, 40+2-re született.
2012. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a gyors válaszokat! Igazábol semmi jel nem mutat nekünk sem arra, hogy ki szeretne jönni. Nagyon jol érzi magát szerintem. A pocakom is elég fent van még. Remélem huzzuk még egy pár hétig így kettesben. Mert a pocakom nem nagy csak a baba és még nekem nem is annyira teher.

2012. febr. 14. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Az első fiam kegyetlen sokat mozgott,nagyon aktív volt(kint is ilyen) és 39+6 napra született.
2012. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ugylátom , minden eséjünk meg van, hogy bent maradjon rendes ideig. Köszi nektek!
2012. febr. 14. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is sokat mozgott,sokszor azt hittem kijön a hasamon keresztül.:))

Ennek ellenére a 42.héten indítottak,már 23hónapos és nyugodt kislány.

2012. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első nagyon aktív volt,5 nappal túlhordtam...a 2. szintén-mindkettő még vajúdás alatt is mozgott-Ő majdnem 3 héttel korábban jött.
2012. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kislányom, második baba, rettenetesen aktív volt a fiamhoz képest. Amint lepihentem, akciózott, sehogy sem volt jó sosem. A 16. héttől éreztem egyébként mozogni.Én is féltem, hogy előbb jön, főleg hogy vele sokat keményedtem is. Hát, 41+4 napra szültem, és indították.

Egyébként lassan 3 hónapos, és most is elég aktív, folyton jár a keze-lába, ha lerakom a kiságyban, körbe tud fordulni, mármint a feje helyére kerül a lába, addig kepeszt.

2012. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én babám folyamatosan "forgott" - nem volt két egymást követő vizsgálat, amin ugyanabban a pozicióban találták volna. Ki is rúgta a ház oldalát 31 hetesen...
2012. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!