Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Galamb Ádámnak hol van...

Dr. Galamb Ádámnak hol van magánrendelése? Hol lehet bejelentkezni hozzá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom ő a Sote 2-n van, úgyhogy telefonálj be oda, és kérdezd meg tőle. Ha minden igaz a Deák térnél van valahol a magánrendelése, de ha betelefonálsz hozzá, akkor biztos megmondja neked (amúgy úgy hallottam a kórházban fogadja a kismamákat).

Vagy nézz a gyakorikerdeseken egy régebbi kérdést, hátha valaki meg tudja adni neked a pontos elérhetőséget.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Írj privit a válaszolóknak!

2012. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neki is itt van magánrendelése...


[link]

2012. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, miért lett kiemelve a kérdés? leírtam hol van a magánrendelése..
2012. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ott nem írják konkrétan, hogy ő is ott rendelne. Köszi a választ, de én meg azt nem értem, hogy miért vonsz kérdőre, hogy miért emeltem ki?
2012. febr. 21. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen nem írják konkrétan de amikor válaszoltam a kérdésedre azon a héten beszéltem vele , márc-ban megyek hozzá, Ő a dokim és ő mondta h ott rendel!!!!nem véletlenül válaszoltam..h ott tudod megkeresni, de ha nem hiszel, akkor minek kérdezni..ennyi..
2012. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Elhiszem én, ha tudom, hogy visszanézel a kérdésre, akkor tőled kérdeztem volna. És azon a weblapon megadott számon lehet őt elérni, vagy asszisztenssel kell beszélni? Korábban is ő volt a nőgyógyászod vagy csak terhesgondozásra kérted fel?
2012. febr. 22. 12:15
 7/7 anonim válasza:
Dr. Galamb Ádám elérhetősége ezen az oldalon található: [link]
2013. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!