Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok....

27 hetes kismama vagyok. Lehet butaság amit kérdezek, de nagyon foglalkoztat. A nőgyógyászom javaslatára irrigátort kell használnom, bevallom, még sosem csináltam ilyet. Nem baj hogy ilyenkor levegő is kerül a hüvelybe?

Figyelt kérdés
(Sajnos jobban nem tudom megfogalmazni a kérdést, remélem értitek mire gondolok)
2012. febr. 15. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
AZ én dokim azt mondta tilos terhesen irrigálni:(
2012. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia, én legalább 10 évvel ezelőtt használtam ilyet, de úgy emlékszem egyáltalán nem ment be levegő, és tök könnyű volt használni (nyugalom és kényelmes testhelyzet), úgyhogy szerintem ne aggódj. Emlékszem az első használat előtt engem is kivert a víz.
2012. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nem tilos terhesen, akinek orvos javasolja, nyugodtan lehet. Magadtól persze nem, csak ha indok van rá.
2012. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A levegő kijön. A folyadék is, amit bejuttatsz, csak közben átmossa a dolgokat.
2012. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Köszi a gyors válaszokat! Bevallom, én is félek tőle, de nekem a nőgyógyászom javasolta! Összeszedtem egy csúnya fertőzést, amire kúpot írt föl, azt mondta mielőtt elkezdeném a kúpot használni, 2 napig használjam az irrigátort!
2012. febr. 15. 14:03
 6/6 Babi0906 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt baci a hüvelyembe és betadin kúpot kellett használnom rá. Azóta meg +ba lactofeel-t. Ezt is fel kell helyezni a hüvelybe (ez egy zselé) . Azt mondta a doki ezt egészen a terhességig használjam. Azóta mindig csinál vizsgálatot és minden jó. Vettem pluszba intim mosakodót és azt mondta használhatom, de ne irrigáljak.De, ha a te dokid javasolta én hinnék neki.
2012. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!