Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenza oltás miatt lehetett...

Influenza oltás miatt lehetett a vetélés?

Figyelt kérdés
Kb pont peteérés táján oltattam be magam,terhes lettem,de sajnos a 8. héten elhalt. Szerintetek lehetett köze hozzá az oltásnak,vagy egyszerűen nem volt egészséges. A dokik mindig azt mondják,hogy nem lehet tőle semmi baj. Mindenesetre nagyon bánom,hogy beadattam.
2012. febr. 16. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett ez is,de nem biztos.

Én soha nem adatom be az influenza elleni védőoltást,mert nem tartom jónak.

De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

2012. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Basszus!!!!!!!!!!!!!Az első három hónapban nem lett volna szabad beadni!!!Csak az utolsó három hónapnál szokták ajánlani!De terhesen miért????
2012. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. nem olvastad el figyelmesen amit írtam. Akkor adattam be amikor peteérésem volt,nem voltam még terhes.
2012. febr. 16. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár ez is lehetett, de sajnos már nem fog kiderülni.

Pont a beágyazódás körül alakult ki a védettség az influenza ellen az oltás hatására, ami megterheli az immunrendszert, lehet, hogy nem tudott rendesen beágyazódni, de az is lehet, hogy eleve beteg lett volna.

Sok vetélés és koraszülés van az influenza oltás miatt, de mivel egyértelműen nem bizonyítható, hogy az oltás miatt történnek, ezért nem beszélnek túl sokat róla.

Én nem adattam be biztos, ami biztos, bár most meg rettegek, hogy nehogy elkapjam az influenzát.

Sehogy sem jó... 24 hkm

2012. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Lehet benned van, hogy valamire fogni kell a dolgot. Mikor teherbe estem sokat buliztam barátokkal péntek szombat vasárnap, volt ivás bőven, egy este 7-8 vodkanarancs. Na meg közben kinőtt a bölcsesség fogam, amit ki kellett műteni, és antibiotikumot is kellett szednem mert begyulladt. Mikor nem jött meg, rá egy hétre teszteltem, pozitív lett, na akkor kibuktam, hogy jajj, ugyan egészséges lesz-e így a baba, mert nagyon odavágtam a szervezetemnek pont az első pár hétben, amikor mindene kialakul. Hála istennek makk egészséges lett.


Barátnőm nagyon odafigyel magára, második babát szertnének, és már a 3. vetélésen van túl, mert nem marad meg a baba. A legutolsót elküldték szövettanra kivizsgálni, és kiderült, nem jó a véralvadása, nem megy át a tápanyag a babába, ezért míg a szikhólyagból fejlődik a baba addi osztódik, nő az embrió, de mikor a méhlepény átvenné a szerepet, nem mennek át a tápanyagok a magzatba, és elhal. Szegénynek a legutóbbi iker terhességnek indult, olyan boldog volt, és puff...


Ezt annyira nem lehet tudni hogy miért nem marad meg. Lehet az oltás, de száz más oka. Ez akkor derül ki, ha kivizsgáltatod

2012. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!