Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok ilyenröl, és ha...

Hallottatok ilyenröl, és ha igen, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok, csütörtökön reggel voltam magzatvíz vételen, a magzatvíz vétel után kb negyed órával éreztem, hogy folyik a magzatvizem:((Azonnal bementünk a kórházba, addigra elég sok elfolyt, azt hittem itt most mindennek vége. az orvos megultrahangozott, mondta, hogy még egy kis maradék magzatvizet látz, befektetett a kórházba, azóta szigorúan feküdnöm kell, csak wc-re kelhetek fel, de a víz csütörtök dél óta kb nem folyik. az orvosom nem biztat semmivel, azt mondta ne reménykedjek nagyon, akkor nem fogok nagyot csalódni, de azért valami csöpp kis esély van arra, hogy begyógyul a burok, és megmarad a baba. Kérdésem, hogy tudtok esetleg ilyenröl pozitív kimenetelt, ami veletek, vagy ismerössel esett meg?

2012. febr. 18. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Éremleges választ nem tudok!

De nagyon szorítok nektek!

Nagyon vigyázz magadra!

És remélem hogy sikerül kihordanod ezt a babát.

Ha szeretnél valakit aki meghallgat, írj privit!

2012. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

1,vagyok, ilyenről nem halottam.

De mai orvostudomány.... Biztosan vannak gyógyszerek, vagy méhszájzáró műtét.

Sógornőm 31hétre szült, mikor elfolyt a magzatvize azt mondták van valami kezelés ami újratermeli, aztán megcsászározták végülis. Szóval nem tudom mi van ezzel a kezeléssel!

2012. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Konkrétan nincs ismerösöm, de én is úgy tudom, hogy bizony be tud nöni a magzatburok, és a magzatvíz amúgy is mindig termelödik, ezért van az ha valakinek utolsó hetekben elfolyik még napokig is folyhat (nálunk 3 napot várnak így) mert folyamatosan termelödik.

Szóval fel a fejjel és cisnálj mindent ahogy az rovosok mondják. Ha nem folyik már akkor már termelödik utánna.


Egy okos orvos bizony nem bíztat, és ennek így is kell lennie.


Kitartás aztán jelentkezz mi lett.

2012. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos én sem hallottam ilyenről. Én is voltam pedig magzatvizvételen. De ha nem folyik tovább akkor bizakodhatsz szerintem. Pihenj! Szoritok neked hogy rendben legyen és ird majd meg hogy mi újság! :)
2012. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
De megkérdezhetem hogy nem pihentettek utána? Irod hogy negyed órával utána úgy kellett már visszamenni a kórházba. Hát nekünk utána egész nap pihenni kellett.
2012. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Szorítok nagyon. Legyél nagyon pozitív!!!!
2012. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ha nem folyik az már jó jel,hisz szombat van

mozgolódik a picur rendesen?

következő vizsgálatod mikor lesz,?

2012. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

szia!

nekem az első terhességemnél volt magzatvíz-feltöltésem!

nálad ez nem merült fel?

2012. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy tudom,hogy a magzatvíz magától újratermelődik.Bízunk benne,hogy semmi gond nem lesz.
2012. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Most jelenleg infúziót kapok, hogy a fájások be ne induljanak. Igen, azt tudom hogy a magzatvíz újra termelödik, és már kezdek reménykedni is, mivel 2 napja már semmi nem folyt el, remélem begyógyult a burok:) Az orvosom az elöbb azt mondta, hogy holnaptól vagy kevesebb, vagy egyáltalán nem kapok infúziót már, remélem ez is jó jel:))A baba mozog, de még túl sokat nem érzem, elöször szerdán éreztem csak mozogni.

5-ösnek: de, nekem is kellett volna pihennem a magzatvíz vétel után otthon, de arra sajnos már nem volt idöm, épp hogy hazaértem és levetköztem már folyt is a víz:((

Magzatvíz feltöltésröl még nem is hallottam, az orvosom sem említette.

Köszönöm mindenkineka választ, megy a zöld kezecske:))

2012. febr. 18. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!