Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesít-zavar ha...

Titeket nem idegesít-zavar ha már vagy 28 hetesek vagytok és még mindig nem látszik a baba neme hol ezt mondja a doki hol azt?

Figyelt kérdés
És mindig visszahív 3 hetente UH-ra én meg el is megyek mint a hülye mert azt gondolom végre mond valami biztosat? Kezd olyan érzésem lenni hogy csak a pénz miatt hív vissza ennyiszer (eleinte 2 hetente mentem). A dvd-t is visszanézve alulról benéz a baba lába közé és van is ott valami de én ugye nem tudom hogy az most mi, de létezik hogy ő se?? 55 körüli ezer éve praktizáló doki, jó minőségű 4d.s gépe van. Tudom ez legyen a legnagyobb bajom hogy túl gyakran akar látni mert legalább biztonságban érzem magunkat meg gyakran láthatom a babát hogy minden oké vele, de szeretnék már valahogy ráhangolódni a nemére, vásárolgatni stb. és így nem tudok.
2012. febr. 19. 08:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
9%
Hát akkor... a legrosszabb esetben hermafrodita a baba.
2012. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hmmm...ehhez hagy ne fűzzek semmit...örülök hogy így ráérsz.
2012. febr. 19. 08:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe elmennék egy másik dokihoz akinek szintén jó minőségű 4D gépe van és megkérdezném tőle a baba nemét.
2012. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapest vagy közelében élsz menj el a 4D Genesis-be, ha nem akkor is keress egy másik UH-t ahol megnézik. Tényleg lehet, hogy a pénzre megy ki.
2012. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aha nekem is úgy tűnik...elmegyek máshova akkor csak attól ugyanúgy vissza fog hívni 3 hét múlvára és ennyi pénz a világon nincs...Meg a bizalomról van szó ami így elvész vele szemben ha VALÓBAN csak arra megy minél több pénzt lehúzzon...
2012. febr. 19. 09:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van róla dvd-d, akkor tedd fel a youtubera, vagy egyéb megosztóra, kb 10 perc regisztrációval együtt, és linkeld be egy új kérdésbe!

Esküszöm jobb fütyi-punci szakértőket sehol nem találsz!

Amúgy nekem azt mondta a szonográfusom, szintén pest, hogy mindegy hogy fekszik a baba ,ő 16 hetesen már 1000%megmondja!

2012. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 27.hetesen mentem el 4 D-re nekem se akarta megmondani elöszőr merthogy állandóan mozog a baba indokkal.én meg mondtam neki hogy ennyi pénzt amit fizetek a vizsgálatért csak akkor jövök ki a rendelőböl ha megtudjuk milyen nemü lessz a drága:)egyből bemérte a punikáját a lányomnak tisztán látszik a lemezen,ugyhogy én 100%tudtam hogy lányom lessz.Szerintem a pénzre megy ki az egész keress más dokit:)
2012. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hát ez borzasztó...amíg kisebb volt mindig azt mondta hogy ilyen kicsiként még nagyon hasonlít a 2 nem (12, 14 hetesen) aztán nem úgy feküdt, aztán belefordult a lepénybe, most legutóbb pedig már TÚL NAGY így kevés a hely már ahhoz hogy alá lehessen nézni...hát mondom ez nem igaz először túl kicsi aztán túl nagy...

de azért is kérdezem mert ezen az oldalon sokszor olvasom hogy hát még 24-26 stb . hetesen nem látták mi, meg 60-70%ra mondjuk kislányt mondtak aztán kiderült 36.hétre hogy kisfiú meg ilyenek, ezért kérdeztem hogy más is ilyen rosszul viseli mint én vagy csak nekem okoz ez gondot...

2012. febr. 19. 11:55
 9/16 A kérdező kommentje:

Amúgy a netem olyan "jó" hogy egy tíz perces dvd feltétele a youtubra fél napot vesz igénybe...

úgyhogy a 20-25 perces dvd nem tudom mennyi lenne,d e majd próbálkozom...

2012. febr. 19. 11:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

figyi, akkor fél nap, de utána 5 perc múlva megtudod az itteniektől :)

ingyé :)

2012. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!