Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok? Fél éve...

Kismama vagyok? Fél éve hagytam abba a foggátló szedését, azóta mindig megjött 28 vagy 33 napra. Utoljára ápr.30án volt meg. Lehet hogy elment a baba Máj.27-én? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Május 30-án teszteltem, a második csík halvány lett, utána teszteltem megint és akkor is ugyanez lett az eredmény. Viszont máj.27-én szeretkezés utána úgy véreztem, mintha megjött volna, de ez elmúlt másnapra, a hasam is fájt. A derekam fájdogál és a hasam alja is szokott görcsölgetni. Lehet hogy elment a baba Máj.27-én? Kedden megyek dokihoz.
2009. jún. 5. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha erősen véreztél, valószínűleg vetélés volt:((

vagy jobb esetben egyszerűen csak a menzeszed jött meg.

2009. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A csík mindenképp babára utal, a vérzés lehet kicsi mensiszerű v korai vetélés. Kedden megmondja az orvos, addig próbálj türelmes és nyugodt maradni, többet nem tehetsz! Szorítok!

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is a vetélésre gondoltam,de nem értem,hogy akkor a teszt miért mutatott halvány pozitívat a vérzés után?Terhességi tüneteim nincsenek.Olyan sokára lesz még kedd,aggódom. :(
2009. jún. 5. 12:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy elment a baba, ha utána pozit teszteltél:))

Nekem is volt a 6.hét körül vérzésem, nagyon megijedtem, bementem a kórházba, és azt kérdezte elsőnek a doki, hogy volt e házasélet? ugyanis érzékenyebb a hüvely, vagy mit mondott, és a hámsérüléstől is vérezhettél. Nem tudsz mit csinálni, mint várni. Egyébként velünk nem történt semmi, egészségesek vagyunk azóta is. :)


10+3 kismami

2009. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mi lehetett,mert a dokim azt mondta régebben,hogy kicsi a méhem és lehet hogy nehezebben fogok teherbe esni vagy könnyebben elvetélek,mint más.Ez jellemző a kis méhüekre azt mondta.Viszont méhszáj sebem is van egy pici.Nem értem :(
2009. jún. 5. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Az hogy pozitívat teszteltél vérzés után nem jelent semmit, a hcg szint csak hetek múlva ürül ki a szervezetből, de ettől függetlenül nem kell a legrosszabbra gondolni, sokan vérezgetnek a terhesség elején és egészséges babaát hordanak ki!
2009. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem megint és a második csík nagyon halvány lett,inkább csak a csíknak a fele látszodik.MEDI-PREG a teszt neve.Az elöző teszteken jobban és teljesen látszodott a csík nem csak a fele...Szerintetek?
2009. jún. 6. 10:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajna csökken a hcg szint ahelyett hogy erősödne, ez semmi jót nem jelent! Sajnálom
2009. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Mire gondolsz?Arra hogy máj.27-én elment a baba és most ürül ki a Hcg a szervezetemből?Kedden megyek dokihoz.
2009. jún. 6. 11:26
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap szeretkezés után megint véreztem,nem nagyon csak egy kicsit.A hasam alja is fájt.Vajon miért?Holnap megyek dokihoz.
2009. jún. 8. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!