Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az epertől lehetnek kiütéseim?...

Az epertől lehetnek kiütéseim? 33 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
A bokám és a lábszáramon vannak ezek a viszkető piros foltok és mindennap jönnek elő újak.Nagyon viszketnek,olyan mint a csípés,de nem az!Már több napja nem ettem epret,de előtte nagyon is sokat.Lehet,hogy telítődött a szervezetem vele és most jönnek ki ezek a csalánkiütéses piros foltok?
2009. jún. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek és még éjszaka is fölkelek a viszketésre.Nekem mondták hogy most hanyagoljam az epret,dinnyét,paprikát,paradicsomot,mert ezek még vegyszeresek meg ilyesmi.Nálam vírusos valamit mondott a bőrgyógyász ami 6-8 hét mire elmúlik.Kaptam rá kenőcsöt+fürdőkenőcsöt de még nem nagyon múlik(kaptam még 5 szem tabit is ha nem mulna a viszketés szedjem be).Iszonyatos.Ja és nekem a felsőtestemen vannak ezek.Némenyiknek nem szárad egy kicsit a teteje?És ha megvakarod hasonlít a szúnyogcsípésre?Ajánlom mindenképp menj el bőrdokihoz hogy kapj rá kenőcsöt.Ha kérdésed van nyugottan tedd fel ha esetleg elfelejtettem valamit.
2009. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat?Nekem is olyan mint a szúnyogcsípés lenne,ha megvakarom.Felkeltem én is hajnalba,hogy megvakarjam,nagyon rossz érzés.Az egyik rokonunk a börgyógyászaton aszisztens,megmutatom elősször neki,hátha tud vmit mondani rá.A bőrgyógyász doki egy hárpia,nem szivesen mennék el hozzá.Bár ez se maradhat így sokáig.Remélem mindkettőnknek elmúliek ez a nyavajája gyorsan! :-)
2009. jún. 6. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!