Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a tojásfehérje...

Mi lehet ez a tojásfehérje szerü folyásom a bugyimon már betöltöttem a 25. hetet mindig van egy kevés? Lehet belöle baj?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nem baj, terhesen több a folyás, ezzel is védi a babát a szervezet, a folyás "kisöpri" a kórokozókat
2012. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális?
2012. febr. 21. 12:30
 3/6 A kérdező kommentje:
és kell hogy legyen szaga. Mondjuk nem érzek semmit mert be van dugulva az orrom.
2012. febr. 21. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az orvosodat kérdezd... Sajnos bármiből lehet baj - nekem semmilyen tünetem nem volt, s nagy valószínűség szerint valami fertőzés miatt repedt meg a burok a 23. héten... Szóval ne kockáztass.
2012. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amennyiben szagtalan, színtelen és nem viszket, akkor normális, igen, de nyilván, ha aggaszt, akkor nézesd meg magad a dokiddal
2012. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nálam pont ilyen volt... Mégis fertőzésre gyanakodnak, sajnos nem minden esetben/mindenkinél jár a hüvelyi fertőzés tünetekkel. Bár lehet, mivel én már sajnos egy babát elveszítettem, óvatosabb lennék.
2012. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!