Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne, hogy szülés előtt...

Érdekelne, hogy szülés előtt tudnám e igényelni a tgyás-t? És hogy ennek mennyi az összege? Ezt a MÁK-nál ekll igényleni és ehhez ott adnak nyomtatványt vagy hol kell kérjek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
KIÍRT DÁTUM ELŐTT 28 NAPPAL LEHET IGÉNYELNI. Én úgy tudom, és a a neten letudsz tölteni hozzá igénylőlapokat
2009. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes egészségpénztárnál kell igényelni. A papírokat az OEP honlapjáról tudod letölteni, előttem már belinkelték. Javaslom, hogy mielőtt mész, hívd fel őket, hogy pontosan mi kell, mert nagy pocakkal felesleges köröket futni nem túl nyerő...
2009. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!