Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és a...

10 hetes terhes vagyok és a köldökzsinórnál kis csomót láttak ultrahangon. Hallott már valami ilyet?

Figyelt kérdés

Nem látják pontosan, hogy mi az és milyen, azt mondták, hogy biztos nem a baba egészséges, feljebb a köldökzsinórnál van egy kis megvastagodás/csomó. Áramlás van benne, azt mondják később látják, hogy mi az vagy mitől lehet az.

Halott már valaki ilyet? Nem lehet belőle baj? Neten semmit nem találok róla csak a későbbi terhességnél előforduló köldökzsinór tekeredésről, de ez nem az.



2012. febr. 22. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Na szóval nem voltam egyértelmű, nem a babával van baj (sérv vagy ilyesmi), a baba teljesen egészséges, feljebb a köldökzsinórnál van egy kis csomó
2012. febr. 22. 10:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy nagyon közeli ismerősömnél volt ilyen, de semmi gondot nem okozott a csomó, azóta megszületett a pici egészségesen, igaz az nem derült ki, hogy mitől lehetett az ott.
2012. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy ezt írtad, dokim is biztatott, hogy nem lesz baj, csak hát ugye az ember folyton aggódik!

Köszönöm, hogy Te is megnyugtattál:)


Szép estét Neked!

2012. febr. 22. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy egyről beszélünk-e, de az én Fiamnak a köldökzsinórján egy valódi csomó volt, azaz addig bukfencezett, ameddig csomót kötött rá ... Nálunk csak a születésekor derült ki, el is volt hűlve a doki és a szülésznő. Mindenesetre problémát nem okozott.

Hány hetes vagy?

2012. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hülyeséget kérdeztem, látom, hogy 10 hetes vagy.
2012. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!