Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák, ti is...

31 hetes kismamák, ti is szoktatok feszülő keményedő picit menstruáció jellegű fájdalmakat érezni?

Figyelt kérdés
Ma elmentem orvoshoz, mert nagyon megijedtem, de azt mondta, hogy nincs baj. Sajnos ilyen aggódós vagyok,nem szeretném, hogyha korábban megszületne a babám.Érdekelne, hogy ti, hogy érzitek magatokat.
2009. jún. 5. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Magnéziumot vagy magnesii-citrici-t szoktak a keményedésekre irni az orvosok, ha gondolod, szedd valamelyiket, én a másodikat szedtem az utolsó 10 hétben már végig, és ha nem szedtem be, nekem is folyton keményedett a hasam.
2009. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz még csak 30 hetes vagyok, de szoktam érezni menstruációs görcsöket.Ritkán és rövid ideig tart.A hasam akkor keményedik amikor a picurom kinyomja magát valahol.Szerintem ez ilyenkor természetes.Ha az orvos mindent rendben talált akkor nem lehet baj.Ilyesmire ne is gondolj.

Boldog babavárást kívánok!

2009. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!