Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek 6 hónapos terhesen...

Elmennétek 6 hónapos terhesen a Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ilyen zenei programokat, és tapasztalatom szerint a Sound nem olyan vad, és nincs olyan tömeg, mint pl a Szigeten (és nyilván amúgy sem az első sorokban tombolnék :). Plusz persze "testőrök" kísérnének - szerintetek veszélyes dolog?
2012. febr. 23. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam egy para kismama, de én nem.

Egy ilyen helyen azért elég nagy a tömeg. Neked mennek, meglöknek, cigit neked nyomják stb.

Van azért jó pár drogos is egy ilyen rendezvényen.

Ráadásul nem tudom,hogy az ennyire hangos zene mennyire zavarná a babát. Szerintem igen!

2012. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kihagyhatnád.

Mondom ezt úgy,hogy én rendszeres VOLTra járó voltam, amíg terhes nem lettem.

Persze, nem az első sorban tombolnál, de attól még lesznek ott részegek, a tömeg akkor is tömeg,ha nem olyan nagy, és valószínű állandóan pisilni kellene rohangálnod...

Napközben ha nagyon meleg van, azért nem lenne jó, este meg nem is vennék észre nagyon az állapotod.

Szóval ha nem pápamobilban mész,akkor inkább hanyagold:)

2012. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Énis partyzós kismama voltam, mármint egész addig voltam partizós mig terhes lettem, utána csak a zene élvezetéért mentem:) de kb 6 hónapos terhes voltam mikor elmentünk a sound-ra és a baba majd szétszedett belüről, ahogy a zene nyomta a basszust , ő úgy püfölt belűről.Amig érezte a basszust addig majd megdöglöttem úgy vergődött bent szegény. Ugyhogy nekem nem jött be a dolog terhesen,vagyis nekem igen, de a kicsikémnek nem annyira.
2012. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy az a hangos zene jót tenne neki. Biztos hogy nem mennék el.
2012. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A hangos zene az, ami aggasztana, hogy az mennyire zavarja, vagy mennyire van rossz hatással rá, igen.

Meglökni viszont a buszon is meg tudnak, meg részegekbe bárhol belebotolhatok, szóval nem ezek a tényezők, amik zavarnának, mert tudom jól, hogy a párom élő pajzsként védene.


Köszönöm a tanácsokat,látom már, hogy a hangszigetelt pápamobil lesz a megoldás, köszi a tippet (csak a látványért viszont nem biztos, hogy kidobok ennyi pénzt :-)))

2012. febr. 23. 14:47
 6/23 anonim ***** válasza:
39%

A hangos zene nem fog ártani neki:)

Védve van a magzatvízben.

Ettől függetlenül én kihagynám. Te most babát vársz, nem vagy oda való. Nem is éreznéd így jól magad.

Jövőre viszont simán elmehetsz:)

2012. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
A hangos zene nem árt neki. Nem is a fülét fogja bántani szegénynek a hang hanem a basszus amikor nyomja és a te mellkasod is érzi akor szerinted neki ott bent milyen?
2012. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

A pápamobilos vagyok.

Drága!

A tömeg, az tömeg. A Soundon lényegesen nagyobb az egy négyzetméterre eső részegek/ betépettek száma, mint az utcán, és nagyobb annak is az esélye, hogy meglöknek, rosszul esel stb. Akármennyire élő pajzs a párod. És ne feledd a pisilést! Simán is van, hogy fél órát várakozol a toi előtt, hát tudod, várandósan nem fogsz kibírni fél órát a baba lábával a húgyhólyagodban.

A hang meg...még nem tudod elképzelni, mennyire kellemetlen és fájdalmas érzés, mikor a baba megpróbál belülről kimászni a hasfaladon keresztül. Tényleg marha erősek, már odabent is.

Plusz a meleg:akkor már elég nagy lesz a pocak, és ha igazi nyári idő lesz, nem biztos, hogy a tűző napon akarsz álldigálni.


Hidd el, senki nem azért mondja, hogy ne menj, mert besavanyodott vénkisasszonyok vagyunk, akik örülnek hogy másnak milyen rossz, csak én spec kétszer voltam terhes, tudom, miről beszélek.

Ja és idén végre újra megyek VOLTra!:)

2012. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok prűd, de nem oda való egy 6 hónapos kismama, egy dolog, hogy kinéznek és megszólnak, hogy miért vagy ott, de egy busz például nincs tele drogossal, ott nem fognak figyelni rád. Egyébként pedig hidd el, addigra te se vágysz oda.
2012. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy a Balaton Sound nyáron van, és te nyárra leszel 6 hónapos terhes, és aggódsz hogy kihagyod majd a bulit. Ha így van, ne aggódj: hat hónapos terhesen eszed ágában sem fordul majd meg a hajnalig tartó bulik időszaka, hanem örülsz, hogy élsz. :S Gondolj csak az állandó pisilésekre, és az ottani klozetviszonyokra....
2012. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!